dzisiaj: 283, wczoraj: 292
ogółem: 1 014 606
statystyki szczegółowe
WTOREK 20.08.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 ORLIK LUBIEŃ
ŻAKI B 16.30 - 17.45 ORLIK LUBIEŃ
ŻAKI A 17.45 - 19.00 ORLIK LUBIEŃ
ORLIKI 16.30 - 18.00 BOISKO SPORTOWE
MŁODZIKI - 17.00 - 18.30 BOISKO SPORTOWE
JUNIORZY 18.30 - 20.00 BOISKO SPORTOWE
ŚRODA 21.08.2019
DZIEWCZYNY 15.00 - 16.15 BOISKO SPORTOWE
TRAMPKARZE 16.30 - 18.00 BOISKO SZKOLNE
MECZ SENIORÓW Z ZIELONKĄ WRZĄSOWICE - GODZ. 18.00
CZWARTEK 22.08.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI B 16.30 - 17.45 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI A 17.45 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI 16.30 - 18.00 BOISKO SPORTOWE
PIĄTEK 23.08.2019
DZIEWCZYNY 15.00 - 16.30 BOISKO SPORTOWE
MŁODZIKI - 16.30 - 18.00 BOISKO SPORTOWE
TRAMPKARZE 18.00 - 19.30 BOISKO SPORTOWE
SOBOTA 24.08.2019
MECZ MŁODZIKÓW I Z DALINEM MYŚLENICE - ZBIÓRKA 9.00
WTOREK 13.08.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 BOISKO SPORTOWE GRUPA NABOROWA
ŻAKI B 16.30 - 17.45 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI A 17.45 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI 16.00 - 17.30 ORLIK LUBIEŃ
DZIEWCZYNY + MŁODZIKI 16.00 - 17.30 BOISKO SPORTOWE
TRAMPKARZE 17.30 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
JUNIORZY 19.00 - 20.30 BOISKO SPORTOWE
W czwartek 25.07.2019 organizujemy klubowy wyjazd do parku rozrywki ENERGYLANDIA. Zapisy tylko i wyłącznie dla zawodników trenujących w naszym Klubie oraz *ewentualnie ich Rodziców. Wyjazd o godzinie 8.00. Powrót około godziny 21.00. Liczba miejsc ograniczona - 50 osób.
Bilet obejmuje pokaz edukacyjny oraz wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia: urządzenia rozrywkowe (np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz udział w pokazach i widowiskach edukacyjnych, kino, strefa Water Park. W cenie zawarty jest również przejazd autokarem.
CENY
KLASY 1-6 / 80 zł
KLASY 7-8 / 90 zł
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE, STUDENCI / 120 zł
DOROŚLI 140 zł
* UWAGA - osoby z roczników 2008 i młodsi muszą jechać z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem.
ZAPISY NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU
W środę 17.07.2019 na boisku Orła Myślenice odbędzie się druga runda eliminacyjna turnieju MAŁOPOLSKA CUP. Wyjazd z boiska sportowego jest o godzinie 9.00 (Lubień 9.05). Zabieramy stroje z Młodzików.
Jeżeli ktoś nie może być na tym turnieju, proszony jest o informację zwrotną.
SKŁAD: NIŻNIK IGOR, POLAKIEWICZ SZYMON, KĘDZIOR ŁUKASZ, RATAJ DAWID, LEKSANDER DARIUSZ, WÓJCIK MICHAŁ, JAMROZIK RADOSŁAW, RYPEL BARTŁOMIEJ, DRUZGAŁA BARTŁOMIEJ, DROBOT DANIEL, CZOPEK BARTŁOMIEJ, SWAŁTEK KACPER, SPÓRNA NORBERT, KUTRZEBA JAKUB, KUTRYBA IGOR
W piątek 05.07.2019 na boisku sportowym w Tenczynie odbędzie się pierwsza runda eliminacyjna turnieju MAŁOPOLSKA CUP. Zbiórka na boisku sportowym jest o godzinie 17.50. Jest to turniej przeznaczony dla chłopców z rocznika 2007-2008.
Jeżeli ktoś nie może być na tym turnieju, proszony jest o informację zwrotną.
Skład:NIŻNIK IGOR, POLAKIEWICZ SZYMON, KĘDZIOR ŁUKASZ, RATAJ DAWID, LEKSANDER DARIUSZ, WÓJCIK MICHAŁ, JAMROZIK RADOSŁAW, RYPEL BARTŁOMIEJ, DRUZGAŁA BARTŁOMIEJ, DROBOT DANIEL, CZOPEK BARTŁOMIEJ, SWAŁTEK KACPER, SPÓRNA NORBERT, PAJKA DANIEL, KUTRZEBA JAKUB, KUTRYBA IGOR, DZIADKOWIEC KACPER, WARZECHA PATRYK, MOSKAŁA FILIP, KOŚMIDER TOMASZ, DRUZGAŁA MARTYNA, KLIMAS MICHAŁ, SZCZEPANIEC ROBERT
PONIEDZIAŁEK 24.06.2019
---
WTOREK 25.06.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI B 16.30 - 17.45 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI A 17.45 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI
MŁODZIKI - 16.00 - 17.30 BOISKO SPORTOWE
TRAMPKARZE 16.00 - 17.30 BOISKO SPORTOWE
ŚRODA 26.06.2019
---
CZWARTEK 27.06.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI B 16.30 - 17.45 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI A 17.45 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI BOISKO SPORTOWE
PO 27.06.2019 ROBIMY PRZERWĘ WAKACYJNĄ. W LIPCU, TAK JAK CO ROKU NIE TRENUJEMY. TRENINGI ROZPOCZYNAMY W PIERWSZYM TYGODNIU SIERPNIA.
W ZWIĄZKU Z CERTYFIKACJĄ WSZYSCY NASI ZAWODNICY WYSTĘPUJĄCY W SEZONIE 2019/2020 W KATEGORII SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK MUSZĄ POSIADAĆ PROFIL NA PORTALU ŁĄCZY NAS PIŁKA - W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK TRUDNOŚCI PROSIMY O KONTAKT.
PONIEDZIAŁEK 17.06.2019
TURNIEJ GROCHALA - WYJAZD 8.15
WTOREK 18.06.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI B 16.30 - 17.45 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI A 17.45 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI 17.00 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
ŚRODA 19.06.2019
MECZ MŁODZIKÓW II Z PCIMIANKĄ PCIM - ZBIÓRKA 15.15
CZWARTEK 20.06.2019
BOŻE CIAŁO
PIĄTEK 21.06.2019
--
SOBOTA 22.06.2019
MECZ SENIORÓW Z ISKRĄ BRZĄCZOWICE - TENCZYN GODZ 18.00
NIEDZIELA 23.06.2019
TURNIEJ ORLIKÓW W STANIĄTKACH - WYJAZD 8.00
TURNIEJ ŻAKÓW W JAWORNIKU - WYJAZD 13.10
PONIEDZIAŁEK 10.06.2019
MECZ MŁODZIKÓW II Z SĘP DROGINIA - WYJAZD 16.15
WTOREK 11.06.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI B 16.30 - 17.45 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI A 17.45 - 19.00 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI 16.45 - 18.45 ORLIK LUBIEŃ
MECZ MŁODZIKÓW II Z LKS RUDNIK - WYJAZD 16.15
ŚRODA 12.06.2019
MECZ TRAMPKARZY Z ORŁEM MYŚLENICE - ZBIÓRKA GODZ. 17.15
CZWARTEK 13.06.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 ORLIK LUBIEŃ
ŻAKI B 16.30 - 17.45 ORLIK LUBIEŃ
ŻAKI A 17.45 - 19.00 ORLIK LUBIEŃ
ORLIKI 16.45 - 18.45 BOISKO SPORTOWE - TURBOKOZAK
MECZ SENIORÓW Z ORŁEM NOWA WIEŚ - GODZ.18.00 (NOWA WIEŚ)
PIĄTEK 14.06.2019
MŁODZIKI 16.00 -17.30 BOISKO SPORTOWE - TURBOKOZAK
TRAMPKARZE 17.30 - 19.00 BOISKO SPORTOWE - TURBOKOZAK
JUNIORZY 19.00 - 20.30 BOISKO SPORTOWE - TURBOKZAK
SOBOTA 15.06.2019
MECZ JUNIORÓW Z PASTERNIK OCHOJNO - WYJAZD 9.30
NIEDZIELA 16.06.2019
MECZ SENIORÓW Z JORDANEM ZAKLICZYN - GODZ.15.30 (TENCZYN)
PONIEDZIAŁEK 03.06.2019
MECZ MŁODZIKÓW II Z LKS RUDNIK - ZBIÓRKA 16.45
WTOREK 04.06.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 BOISKO SZKOLNE
ŻAKI B 16.30 - 17.45 BOISKO SZKOLNE
ŻAKI A 17.45 - 19.00 BOISKO SZKOLNE
ORLIKI 16.45 - 18.45 ORLIK LUBIEŃ
JUNIORZY - 18.45 - 20.15 BOISKO TENCZYN
MECZ TRAMPKARZY Z PUSZCZĄ NIEPOŁOMICE - ZBIÓRKA GODZ. 16.15
ŚRODA 05.06.2019
MECZ MŁODZIKÓW II Z PCIMIANKĄ PCIM - WYJAZD 15.15
CZWARTEK 06.06.2019
SKRZATY 15.30 -16.30 ORLIK LUBIEŃ
ŻAKI B 16.30 - 17.45 ORLIK LUBIEŃ
ŻAKI A 17.45 - 19.00 ORLIKLUBIEŃ
ORLIKI 16.45 - 18.45 BOISKO SZKOLNE
MECZ MŁODZIKÓW I Z GDOVIA GDÓW - ZBIÓRKA 16.45
MECZ JUNIORÓW Z LKS RUDNIK - WYJAZD 16.45
PIĄTEK 07.06.2019
MECZ TRAMPKARZY Z PCIMIANKĄ PCIM - WYJAZD 14.45 ??
SOBOTA 08.06.2019
MECZ JUNIORÓW Z PASTERNIK OCHOJNO - WYJAZD 9.30
MECZ SENIORÓW Z LKS TRZEBUNIA - TRZEBUNIA GODZ. 10.00
NIEDZIELA 09.06.2019
--