UDANE ANDRZEJKI - DZIĘKUJEMY

• autor: atomeks3, 2018-11-26 15:48

W sobotę 24 listopada w remizie OSP Tenczyn odbyła się Zabawa Andrzejkowa organizowana przez nasz klub. W zabawie wzięło 110 osób, które bawiły się świetnie. W trakcie zabawy uczestnicy mogli potańczyć w rytm muzyki granej na żywo przez zespół Devenir Band. Na stołach znalazły się przeróżne dania i przysmaki serwowane przez naszego Kucharza Radka, który pokazał nam  co to jest pasja do gotowania. Dodatkowo jako bonus mieliśmy słodki stół z wypiekami zrobionymi przez Mamy (dziękujemy bardzo), oraz wiejski stół z korbaczami, oscypkami, rydzami, prawdziwkami i różnymi wędlinami , które cieszyły się dużym zainteresowaniem. O godz 21.30 na środku sali pokazał się bardzo okazały Toporowy Tort, który miał wygląd i bardzo dobry smak.  Rodzice mogli zobaczyć część pucharów, które dzieci zdobywają na zawodach. Chcieliśmy pokazać wszystkim zgromadzonym, że warto działać, bo jest dla kogo. Równo o godzinie 24.00 przeprowadzony był bal, gdzie Rodzice mogli wesprzeć klub poprzez zakup okazjonalnych świątecznych bombek z herbem naszego klubu. Dziękujemy za wielkie wsparcie. Uczestnicy bombkowej akcji, mogli coś wygrać. Do szczęśliwców trafiły dwa vouchery z dostępem do zabiegów kosmetycznych oraz jeden z możliwością noclegu i mini spa dla jednej pary. Gratulacje dla zwycięsców. Całe to andrzejkowe przedsięwzięcie okazało się sukcesem, dostaliśmy też informacje zwrotne co należy poprawić aby w przyszłym roku było jeszcze lepiej. Mamy zamiar w kolejnym roku bawić się ponownie i już teraz zapraszamy wszystkich Rodziców od Dzieci trenujących w naszym Klubie. Integrujmy się i popracujmy dla wspólnego celu. Do zobaczenia za rok.

PS. Podziękowania dla Klaudii, Radka, Lucyny, Bogdana, wspaniałych kelnerek oraz wszystkich pozostałych osób, które pomogły. Dziękujemy.

* więcej zdjęć na Facebooku

...