UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 219, wczoraj: 268
ogółem: 556 793

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

TURNIEJ SIATKÓWKI DOBRY WYSTĘP DZIEWCZĄT

  • autor: atomeks3, 2018-11-07 14:04

W czwartek 08.11.2018 na sali gimnastycznej w Krzeczowie odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Siatkówce Dziewcząt. Na zawodach pojawiły się wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. 

Turniej zaczęliśmy nie najlepiej. W pierwszym spotkaniu przegraliśmy z zespołem z Lubnia w stosunku 0:2. Zespół rywala dysponował w tym dniu bardzo mocną zagrywką, która przyniosła tej drużynie ostateczny sukces w całych zawodach. W kolejnym spotkaniu zagraliśmy zdecydowanie lepiej, przeprowadzając wiele fajnych akcji w rozegraniu ( co bardzo cieszy). Wygraliśmy z Gospodyniami tego turnieju 2:0. Mecz ten był dość wyrównany i do łatwych na pewno nie należał. W spotkaniu trzecim zdecydowanie pokonaliśmy zespół ze Skomielnej Białej. 

Tym Sposobem zajęliśmy drugie miejsce w całym turnieju. Trzeba szczerze przyznać, że było to takie nasze maximum na ten dzień. Dobry, solidny występ Dziewczyny. Gratulacje. 

Skład: Leksander Klaudia, Talaga Jagoda, Matlak Weronika, Chwała Kinga, Paś Aleksandra, Kukułka Gabriela, Leśniak Emilia, Weronika Matlak, Chac Emilia, Stożek Wiktoria,Pieron Karina, Płachytka Magdalena

AKTUALNA KLASYFIKACJA W RYWALIZACJI O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIEŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - IGRZYSKA DZIECI ORAZ IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1. TENCZYN - 40 PKT

2. LUBIEŃ - 36 PKT

3. KRZECZÓW - 23 PKT

4. SKOMIELNA BIAŁA - 17 PKT

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [31]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl