UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 191, wczoraj: 268
ogółem: 556 765

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

WYGRANA CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE

  • autor: atomeks3, 2018-11-07 14:00

W środę 07.11.2018 na sali gimnastycznej w Tenczynie odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Siatkówce Chłopców.   W rywalizacji tej wystartowały wszystkie szkoły z terenu naszej gminy: SP Lubień, SP Krzeczów, SP Skomielna Biała, SP Tenczyn. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze, wygrała wszystkie swoje mecze w stosunku 2:0. Te przekonywujące wygrane cieszą jeszcze bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że nie wszyscy najlepsi zawodnicy mogli w tej rywalizacji wystąpić. Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Lubnia. Na trzecim drużyna ze Skomielnej Białej. Na czwartym drużyna z Krzeczowa. 

Gratulacje dla wszystkich zawodników. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentowała Gminę Lubień na zawodach powiatowych. Zawody powiatowe odbędą się 15.11.2018 w Tokarnii.

Skład: Flaga Andrzej, Ksawery Druzgała, Duda Wiktor, Żernowski Paweł, Blecharczyk Krystian, Bańczak Kamil, Rypel Bartek, Wójcik Michał, Druzgała Bartek, Leksander Dariusz. 

 

AKTUALNA KLASYFIKACJA W RYWALIZACJI O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIEŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - IGRZYSKA DZIECI ORAZ IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1. TENCZYN - 37 PKT

2. LUBIEŃ - 32 PKT

3. KRZECZÓW - 21 PKT

4. SKOMIELNA BIAŁA - 16 PKT

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [25]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl