UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 192, wczoraj: 268
ogółem: 556 766

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

IGRZYSKA MŁODZIEŻY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

  • autor: krzysztof, 2018-11-01 13:15

31 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Krzeczowie rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Na starcie zawodów pojawiły się wszystkie zespoły z naszej gminy. Pierwszy swój mecz nasza drużyna rozegrała z faworytkami zawodów siatkarkami z Lubnia. Dziewczęta zagrały bardzo dobre spotkanie, w którym walczyły o każdą piłkę i nie ustępowały rywalkom poziomem umiejętności. Niestety w samej końcówce pierwszego seta nasz team oddał prowadzenie i przegrał to starcie na przewagi 27:25. W początkowej fazie drugiego seta rywalizacja była równie zacięta, ale później błędy techniczne przy przyjęciu mocnej zagrywki pozbawiły nas szans na korzystny wynik. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla zespołu z Lubnia. W drugim spotkaniu nasze dziewczyny pewnie 2:0 pokonały koleżanki  ze Skomielnej Białej, a na zakończenie turnieju równie zdecydowanie 2:0 zwyciężyły w meczu z gospodyniami zawodów z Krzeczowa.                                                                                                                               

W turnieju zaprezentowały się wszystkie nasze zawodniczki, którym należą się brawa za dobry poziom umiejętności, ładną poukładaną grę i pełne zaangażowanie na parkiecie w każdym ze spotkań. Gratuluję drużynie udanego występu, trochę szkoda pierwszego meczu bo sprawienie niespodzianki było w naszym zasięgu.

Końcowy wynik zawodów: 1.Lubień, 2.Tenczyn, 3.Krzeczów, 4.Skomielna Biała.

Skład  drużyny: Natalia Kozak, Wiktoria Pindel, Weronika Ryś, Natalia Klimas, Angelika Leksander, Emilia Moskała, Sabina Burtan, Joanna Burtan, Dagmara Kątnik, Emilia Mucha, Kinga Pustelnik.

AKTUALNA KLASYFIKACJA W RYWALIZACJI O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIEŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - IGRZYSKA DZIECI ORAZ IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1. TENCZYN - 29 PKT

2. LUBIEŃ - 26 PKT

3. KRZECZÓW - 21 PKT

4. SKOMIELNA BIAŁA - 13 PKT

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [11]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl