GMINNE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO MŁODZIEŻY

• autor: krzysztof, 2018-10-23 16:20

22 października 2018r. gościliśmy w naszej Szkole uczestników Gminnych Zawodów Tenisa Stołowego. Na starcie zawodów stanęły cztery zespoły młodzieży reprezentujące swoje szkoły. Drużyny złożone z trzech zawodników rywalizowały między sobą w grze pojedynczej oraz podwójnej. Rywalizacja pomiędzy drużynami toczona jest do trzech wygranych meczów. Chłopcy pewnie w stosunku 3:0 wygrali wszystkie swoje spotkania. Zawodnicy z Tenczyna zajęli I miejsce w turnieju i wystąpią w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Myślenicach gdzie będą reprezentować naszą Szkołę i Gminę. Dziewczęta natomiast w pierwszym meczu po bardzo zaciętym spotkaniu uległy 3:0 tenisistkom z Lubnia. Swoje mecze singlowe po bardzo wyrównanej grze przegrały 3:2. Wiktoria i Emilia wygrały po 3:0 dwa kolejne spotkania z koleżankami z Krzeczowa i ze Skomielnej Białej. Pozwoliło to dziewczynom na zajęcie  II lokaty w zawodach gminnych. Dziękuję naszej młodzieży za ambitną grę oraz gratuluję osiągniętego wyniku.

Drużyna dziewcząt: Wiktoria Pindel, Emilia Moskała, Emilia Mucha                                        Drużyna chłopców:  Patryk Mucha, Filip Spyrka, Tomek Stolarski

Klasyfikacja końcowa dziewcząt: 1.Lubień 2.Tenczyn 3.Krzeczów 4.Skomielna Biała          Klasyfikacja końcowa chłopców: 1.Tenczyn 2.Skomielna Biała 3.Krzeczów 4 Lubień

AKTUALNA KLASYFIKACJA W RYWALIZACJI O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIEŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - IGRZYSKA DZIECI ORAZ IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1. TENCZYN - 26 PKT