UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 150, wczoraj: 243
ogółem: 547 738

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

IGRZYSKA MŁODZIEŻY W HALOWEJ PN CHŁOPCÓW

  • autor: krzysztof, 2018-10-09 23:28

9 października 2018 r w Szkole Podstawowej w Lubniu rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięły  udział drużyny reprezentujące wszystkie szkoły z naszej gminy. Chłopcy rywalizację rozpoczęli od meczu z  drużyną z Krzeczowa. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia naszych chłopaków. Kontrolowali oni przebieg rywalizacji dokładając kolejne trafienia. Spotkanie rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść wygrywając 6:0. Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrali z rówieśnikami ze Skomielnej Białej. Mecz był zacięty i emocjonujący. Chłopaki dali radę i pokonali przeciwnika 2:1. Bardzo dobre zawody rozegrał nasz bramkarz Dawid Wójcik. Ostatni mecz z Lubniem zakończył się naszą przegraną 2:1. Było blisko bo do końcowego zwycięstwa w turnieju wystarczał nam remis. Wcześniej gospodarze zawodów przegrali w rzutach karnych z teamem ze Skomielnej Białej. Mimo wielu sytuacji podbramkowych nie udało się zdobyć wyrównującego trafienia. Zabrakło nieco szczęścia, a przede wszystkim skuteczności w finalizacji akcji w tym niewykorzystany rzut karny. W zawodach gminnych drużyna z Tenczyna zajęła miejsce II, triumfowali gospodarze, III miejsce wywalczyli chłopcy ze Skomielnej Białej, a miejsce IV zajęli piłkarze z Krzeczowa. Rozgrywki były bardzo wyrównane i emocjonujące. Świadczy o tym wynik trzech drużyn, gdzie o końcowym miejscu zadecydował bilans bramkowy pomiędzy zainteresowanymi zespołami – Lubień +1, Tenczyn 0 i Skomielna Biała -1.  

Dziękuję naszym chłopakom za pełne zaangażowanie, waleczność i sportową postawę na boisku. Gratuluję osiągniętego wyniku.

Skład drużyny chłopców: Patryk Mucha, Paweł Karpierz, Dawid Wójcik, Damian Michalak,  Tomek Stolarski, Marcin Stojeba, Marcin Rapacz, Mateusz Paś, Filip Spyrka, Kuba Zięba.

AKTUALNA KLASYFIKACJA W RYWALIZACJI O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIEŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - IGRZYSKA DZIECI ORAZ IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1. TENCZYN - 10 PKT

2. LUBIEŃ - 9 PKT 

3. KRZECZÓW - 7 PKT

4. SKOMIELNA BIAŁA - 4 PKT

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [20]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl