UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 147, wczoraj: 243
ogółem: 547 735

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

PO GMINNYCH ZAW. W PIŁCE NOŻNEJ - IGRZYSKA DZIECI

  • autor: atomeks3, 2018-10-08 14:02

W piątek 05.10.2018 oraz w poniedziałek 08.10.2018 na hali sportowej w Lubniu odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt oraz Chłopców urodzonych w 2006 roku i młodszych - Igrzyska Dzieci. 

Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zespół z Tenczyna jako pierwszy za rywala miał gospodynie tego turnieju - drużynę z Lubnia. Był to mecz walki, gdzie jedna bramka zadecydowała o końcowym rezultacie. Wygraliśmy 1:0. W drugim spotkaniu było więcej emocji. Nasze dziewczęta zmierzyły się z drużyną z Krzeczowa. Na prowadzenie wyszły zawodniczki z Krzeczowa, jednak nasz zespół nie odpuszczał do końca i po strzale Martyny Druzgały doprowadziliśmy do remisu. W regulaminowym czasie gry wynik nie uległ już zmianie. Musieliśmy przeprowadzić serię rzutów karnych w której to lepiej spisywały się nasze rywalki. Przegrana 1:2. Na pocieszenie dla nas jest fakt, że w zespole z Krzeczowa w pierwszym składzie wystąpiły dwie zawodniczki, które na co dzień trenują w naszym UKS Topór.  W ostatnim tego dnia meczu zagraliśmy z zespołem ze Skomielnej Białej. Pewna wygrana 3:0. Nasza drużyna zajęła dobre drugie miejsce, szkoda tych karnych, no ale taki jest sport. Brawo Dziewczyny.  

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. KRZECZÓW

2. TENCZYN

3. LUBIEŃ

4. SKOMIELNA BIAŁA

Skład: Gracz Aleksandra, Leśniak Emilia, Paś Oliwia, Talaga Jagoda, Węgrzyn Anastazja, Chac Emilia, Filar Roksana, Pieron Karina, Płachytka Magdalena, Rapacz Aleksandra, Stożek Wiktoria,  Druzgała Martyna, Rapacz Magdalena.  

W poniedziałek do rywalizacji przystąpili chłopcy. Nasz zespół pewnie wygrał wszystkie mecze i zasłużenie awansował do zawodów powiatowych. W zespołach z Lubnia i Krzeczowa dobrze spisywali się zawodnicy na co dzień trenujący w naszym UKS Topór, Brawo chłopcy.  Najważniejsze jednak, że wszystkie spotkania były rozgrywane w atmosferze Fair Play, a każdy  z graczy mógł sprawdzić swoje umiejętności  na tle przeciwnika. 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. TENCZYN

2. LUBIEŃ

3. KRZECZÓW

4. SKOMIELNA BIAŁA

Skład: Ksawery Druzgała, Flaga Andrzej, Mucha Kacper, Paś Jakub, Żernowski Paweł, Wiktor Duda, Spórna Norbert, Druzgała Bartek, Leksander Darek, Jamrozik Radek, Wójcik Michał, Swałtek Kacper, Rypel Bartek, Drobot Daniel

AKTUALNA KLASYFIKACJA W RYWALIZACJI O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIEŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - IGRZYSKA DZIECI ORAZ IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1. TENCZYN - 7 PKT

2. KRZECZÓW - 6 PKT 

3. LUBIEŃ - 5 PKT

4. SKOMIELNA BIAŁA - 2 PKT

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [29]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl