SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW STARSZYCH

• autor: krzysztof, 2018-10-02 22:04

2 października 2018 r w Myślenicach na Zarabiu rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.  W zawodach reprezentowała nas drużyna chłopców, która składała się z dziesięciu zawodników. Każdy z uczestników sztafety miał do pokonania dystans ok. 800 m. Nasi zawodnicy uplasowali się na V miejscu w gronie ośmiu startujących drużyn chłopców starszych ( kl. VII, VIII i III gim.) Wszyscy nasi reprezentanci wykazali się maksymalnym zaangażowaniem i w pełni wykorzystali swoje możliwości biegowe. Trzeba dodać, że zawodom towarzyszył deszcz i ziąb ale chłopaki dali radę. Dziękuję za sportowa postawę i zaangażowanie na każdym metrze trasy.

Skład sztafety chłopców w kolejności zmian: Damian Michalak, Tomek Stolarski, Adrian Kosowski, Marcin Stojeba, Marcin Rapacz, Marcin Szczepaniec, Mariusz Łabuz, Karol Blecharczyk, Kuba Zięba, Patryk Mucha.

Rezerwowi: Filip Spyrka, Dawid Wójcik, Dawid Pajka, Konrad Blecharczyk.

...