SOBOTA 22.09 - LIGA ORLIKA

• autor: atomeks3, 2018-09-21 22:09

W sobotę 22.09.2018 nasza drużyna Orlików I Topór Tenczyn rozegra swój kolejny mecz ligowy w rundzie jesiennej. Naszym rywalem będzie drużyna Futbolu Brzączowice. Gramy na orliku w Lubniu. Zbiórka  o godz. 12.00. Mecz  jest o 12.30. Koniec około godz. 13.30

Jeżeli ktoś z wymienionych osób nie może być na meczu, proszony jest poinformowanie o tym fakcie Trenera grupy.

Skład przewidziany na ten mecz: Norbert Spórna, Hubert Spórna, Swałtek Kacper, Swałtek Karol, Pajka Daniel, Kutrzeba Jakub, Eryk Kobroń, Patryk Klimas, Patryk Burtan,   Guśpiel Adam, Szczepaniec Dawid, Kamil Drobot

W sobotę 22.09.2018 nasza drużyna Orlików II Topór Tenczyn rozegra swój pierwszy mecz ligowy. Naszym rywalem będzie drużyna Futbolu II Brzączowice. Gramy na orliku w Lubniu. Zbiórka  o godz. 13.20. Mecz  jest o 13.40. Koniec około godz. 14.40.

Skład przewidziany na ten mecz: Jakub Spórna, Michał Oleksy, Warzecha Patryk, Hubert Spórna, Matlak Katarzyna, Pawłowsk Weronika, Filip Moskała, Filip Niżnik, Kośmider Tomasz, Klimas Michał, Filar Bartłomiej, Tomczyk Kacper, Lesniak Kacper, Szczepaniec Robert.

...