SOBOTA - 02.06.2018 - TURNIEJ DEICHMANNA ŻAKI

• autor: atomeks3, 2018-05-21 20:19

W sobotę 02.06.2018 nasze dwie drużyny Żaków wezmą udział w OSTATNIM turnieju Deichmanna w Krakowie. Wyjazd z boiska sportowego o godz. 7.00. Godzinę powrotu jest bardzo ciężko określić, bo jest to turniej finałowy i gra się do momentu gdy zespół przegra. Z każdym kolejnym przeciwnikiem poprzeczka się podnosi bo gra się z coraz lepszymi (zespoły są rozstawione po fazie grupowej)  Drużyna ALBANII uplasowała się w rankingu na 17 z 76 miejsc i zmierzy się w swym pierwszym meczu z zespołem SZKOCJI 48 z 76.   Drużyna ANGOLI uplasowała się w rankingu na 60 z 76 miejsc i zmierzy się w swym pierwszym meczu z zespołem EKWADORU 69 z 76.

TEORETYCZNIE ALBANIA "POWINNA" POGRAĆ DŁUŻEJ A ANGOLA KRÓCEJ, W ZWIĄZKU Z TYM FAKTEM PROSIMY RODZICÓW DZIECI, KTÓRE GRAJĄ W DRUŻYNIE ANGOLI O ODEBRANIE SWYCH DZIECI Z KRAKOWA O GODZINIE 10.15 (tak by nie czekały wielu godzin bezczynnie na boisku w Krakowie czekając na  drugą drużynę)

ALBANIA : Patryk Burtan , Adam Brzezicki , Kamil Drobot , Adam Guśpiel , Patryk Klimas , Hubert Spórna, Karol Swałtek , Dawid Szczepaniec , Robert Szczepaniec , Kacper Tomczyk

ANGOLA: Bartosz Filar , Wojciech Kędzior , Hubert Matlak , Michał Oleksy , Hubert Pustelnik , Wojciech Sobczak , Mariusz Stopiński , Barłomiej Stożek , Marcel Stożek , Paulina Bobeł

...