FACEBOOK

Aktualności

PORAŻKA TRAMPKARZY Z RABĄ DOBCZYCE

• autor: atomeks3, 2018-05-16 21:42

We wtorek 15.05.2018 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy u siebie z drużyną Raby Dobczyce, która aktualnie lideruje w tabeli.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo pomyślnie bowiem jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie 1:0 po strzale Pawła Karpierza. Po bramce cofnęliśmy się do głębokiej defensywy, którą rywale szybko przełamali. Do końca pierwszej połowy strzelali tylko gracze z Dobczyc. Cztery trafienia i wszystkie bardzo ładne, szczególnie to pierwsze po strzale z woleja. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:4. W drugiej połowie zagraliśmy bardziej otwarcie co przyczyniło się do większej ilości goli po dwóch stronach barykady. Nasz zespół strzelił trzy bramki, rywale odpowiedzieli czterema trafieniami. Cały mecz zakończył się wynikiem 4:8 dla zespołu przyjezdnych.

Dzięki chłopaki za walkę i zaangażowanie. Nowe doświadczenia. Trenujemy i mobilizujemy się przed kolejnymi spotkaniami. Aby myśleć o równorzędnej walce z takimi drużynami jak Raba Dobczyce musimy mieć pełen skład a niestety po raz kolejny go zabrakło. Trenujemy dalej...

TOPÓR TENCZYN - RABA DOBCZYCE 4:8

Obecni: Mucha Patryk, Karpierz Paweł, Michalak Damian, Łabuz Mariusz, Wójcik Dawid T,  Szczepaniec Marcin, Paś Mateusz, Stojeba Marcin, Zięba Jakub, Stolarski Tomasz, Wójcik Kacper, Rapacz Krzysztof,  Bajak Paweł

Nieobecni: Stankiewicz Mikołaj, Kudłacz Kamil, Wójcik Dawid L, Wójcik Gabriel