FACEBOOK

Aktualności

OSTATNIE MECZE MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2018-05-15 12:02

We wtorek 08.05.2018 nasza drużyna Młodzików II udała się pod Kraków na mecz z Opatkowianką Opatkowice. W meczu tym w składzie znalezli się chłopcy z naszej drugiej drużyny, którzy dzielnie walczą i ogrywają się na przyszłość. Pomimo naszej optycznej przewagi nie udało się wygrać tego spotkania. Rywale byli konkretniejsi pod naszą bramką i zasłużenie wygrali to spotkanie 3:1. Nam należy się minus za przegrane pojedynki jeden na jeden w obronie i rażącą nieskuteczność pod bramką rywala. Zabrakło kropki nad "i" chłopaki.

OPATKOWIANKA OPATKOWICE - TOPÓR TENCZYN 3:1

W piątek 11.05.2018 ponownie drużyna Młodzików II rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy u siebie a naszym rywalem był zespół LKS Rudnik. W meczu tym wystawiliśmy dwie dziewiątki. Dodatkowo część chłopców miała w tym dniu wolne. W pierwszej połowie wielu chłopaków miało tzw. przetarcie, gdzie od początku znalazło się w wyjściowej jedenastce. W tej fazie meczu zostały obnażone nasze błędy, a każdy z chłopaków dowiedział się co zrobił nie tak. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:4 dla zespołu z Rudnika. W drugiej połowie na boisku pojawiła się druga dziewiątka z naszej drużyny, która postawiona była w trudnej sytuacji do rozwiązania. Zaczęła się pasjonująca pogoń za wynikiem, która zakończyła się powodzeniem. Wygraliśmy 5:4. Brawo dla drużyny.

TOPÓR II TENCZYN - LKS RUDNIK 5:4

W poniedziałek 14.05.2018 nasza drużyna Młodzików I udała się do Myślenic na mecz z miejscowym Dalinem. Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Najpierw szybko objęliśmy prowadzenie 2:0. Póżniej mieliśmy 10 minut "zaćmienia umysłu" i roztrwoniliśmy całą przewagę. Dalin nas dogonił i mieliśmy remis 2:2. Jeszcze przed przerwą zdobyliśmy bramkę na 3:2 i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie dorzuciliśmy pięć bramek,po bardzo ładnych akcjach. Co bardzo cieszy. Zasłużenie wygraliśmy 8:2. Gratulacje dla zespołu.

DALIN MYSLENICE - TOPÓR TENCZYN 2:8