WYGRANA CHŁOPCÓW STARSZYCH W GMINNYCH ZAWODACH PN

• autor: krzysztof, 2018-05-14 13:09

14 maja 2018 r. na orliku w Lubniu rozegrane zostały Gminne Zawody w Piłce Nożnej  Chłopców Starszych. W zawodach wzięły udział wszystkie drużyny z terenu Gminy reprezentując swoje szkoły. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobry turniej i zasłużenie wywalczyli I miejsce w zawodach gminnych. Wyniki chłopców: Tenczyn – Skomielna Biała 4:1, Tenczyn – Krzeczów 5:0, Tenczyn – Lubień 3:1. Drugie miejsce zajął zespół ze Skomielnej Białej, na miejscu trzecim uplasowali się piłkarze z Lubnia, a miejsce czwarte trafiło do chłopców z Krzeczowa. Dzięki zwycięstwu chłopcy awansowali do zawodów rangi powiatowej i 15 maja zagrają turniej w Myślenicach o mistrzostwo powiatu myślenickiego.

Gratuluję chłopakom bardzo dobrego występu. Dziękuję za pełne zaangażowanie  i wysiłek włożony w sportową rywalizację.

Skład  drużyny: Kurek Jakub, Wójcik Jakub, Matlak Mateusz, Żernowski Piotrek, Mucha Patryk, Wójcik Dawid,  Karpierz Paweł, Leksander Krzysiek, Stolarski Tomek, Łabuz Mariusz, Michalak Damian

...