WYGRANA MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2018-04-16 19:31

W poniedziałek 16.04.2018 nasza drużyna Młodzików rozegrała swój pierwszy mecz ligowy. Graliśmy u siebie a naszym rywalem była drużyna Akademii Piłkarskiej Ochojno.

Był to nasz pierwszy mecz na wiosnę i jedno co po nim wiemy to, że wiele jest jeszcze do poprawy. Drużyna z Ochojna zaprezentowała się bardzo korzystnie nie pozwalając nam na zbyt wiele. Trenujemy i słuchamy, bo niektórzy chłopcy z drużyny mają duży problem z koncentracją.  Do przerwy mieliśmy wynik 1;2 dla drużyny przyjezdnych. Po przerwie odrobiliśmy straty i przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Podziękowania dla zespołu za walkę.

TOPÓR TENCZYN - PASTERNIK OCHOJNO 4:3

Skład: Miętka Adam, Rekucki Bartek, Paś Jakub, Druzgała Ksawery, Szczepaniec Karol,  Flaga Andrzej, Mucha Kacper, Chlebda Mikołaj, Górka Bartosz, Druzgała Aleksy, Leśniak Samuel, Janczy Jakub, Kobroń Hubert, Rataj Dawid

...