FACEBOOK

Aktualności

WYGRANA TRAMPKARZY W PIERWSZYM SPOTKANIU

• autor: atomeks3, 2018-04-12 21:15

W środę 11.04.2018 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój pierwszy w rundzie wiosennej mecz ligowy. Graliśmy u siebie a naszym rywalem była drużyna Szkoły Futbolu Staniątki.

Spotkanie to nie było bardzo ciekawym widowiskiem. W pierwszej połowie sytuacji mieliśmy jak na lekarstwo.  Jednak po indywidualnej akcji Patryka Muchy, który został faulowany w polu karnym sędzia wskazał na jedenasty metr. Zdobyliśmy pierwszego gola po pewnym strzale naszego kapitana. W drugiej połowie, mieliśmy założenia, aby grać uważnie w obronie. Chłopcy chyba za bardzo wzięli sobie do serca grę w defensywie, co przełożyło się na bardzo marną grę w ofensywie. No ale... przeciwnik nie stworzył sobie klarownych sytuacji, a wynik do końca nie uległ zmianie. Widoczne były też braki kadrowe, no ale  z drugiej strony jest to szansa dla zmienników. Wygraliśmy 1:0 co cieszy. W grze jest jeszcze wiele do poprawy. Trenujemy dalej.

TOPÓR TENCZYN - SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 1:0

Skład: Mucha Patryk, Karpierz Paweł, Michalak Damian, Łabuz Mariusz, Wójcik Dawid T,  Szczepaniec Marcin, Wójcik Dawid L, Paś Mateusz, Stojeba Marcin, Stankiewicz Mikołaj,  Spyrka Filip, Stolarski Tomasz, Wójcik Kacper,