PO ZAWODACH W PIŁCE RĘCZNEJ

• autor: atomeks3, 2018-04-12 14:32

W czwartek 05.04.2017 oraz piątek 06.14.2017 nasze drużyny rywalizowały w Gminnych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej. Najpierw zagrały dziewczęta. Pomimo ambitnej gry nie potrafiły odnieść zwycięstwa. W naszym składzie większość zawodniczek jest z piątej klasy i było to widoczne w starciu z  rywalkami z innych miejscowości. W Piłce Ręcznej,  w tym wieku bardzo duże znaczenie ma siła rzutu, a u nas na razie jeszcze jej nie ma. Trenujemy dalej, zobaczymy co będzie za rok, bo jeżeli chodzi o sposób rozgrywania akcji to było bardzo obiecująco. Całe zawody wygrała szkoła podstawowa z Lubnia, która zdominowała te zawody. Dziewczęta zagrały na miarę swoich możliwości.

KLASYGIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. LUBIEŃ 4 pkt

2. KRZECZÓW 3 pkt

3. SKOMIELNA BIAŁA 2pkt

4. TENCZYN 1 pkt

Skład: Chwała Kinga, Gracz Ola, Kukułka Gabriela, Leśniak Emilia, Paś Oliwia, Spyrka Anna, Talaga Jagoda, Węgrzyn Anastazja, Pieron Karina, Płachytka Magdalena,  Mucha Emilia, Pajka Weronika.

W piątek rywalizowali chłopcy. Trzeba powiedzieć, że były to bardzo pechowe zawody dla naszej drużyny. Przegraliśmy wszystkie spotkania tracąc gole na sekundy przed końcem spotkania lub nawet w doliczonym czasie gry.  Nie graliśmy źle, no ale po prostu nie szło. Trzeba o tych zawodach jak najszybciej zapomnieć.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1. SKOMIELNA BIAŁĄ 4  pkt

2. LUBIEŃ 3 pkt

3. KRZECZÓW 2 pkt

4. TENCZYN 1pkt

Skład: Rekucki Bartłomiej, Blecharczyk Konrad, Pajka Dawid, Wójcik Adrian, Chwała Kamil, Pustelnik Paweł,  Blecharczyk Krystian, Druzgała Ksawery, Flaga Andrzej, Mucha Kacper, Paś Jakub,

RYWALIZACJA O PUCHAR GMINY LUBIEŃ W 2017/2018 ROKU (IGRZYSKA DZIECI)

1. LUBIEŃ 31 PKT.

2. TENCZYN 26 PKT.

3. KRZECZÓW 23 PKT.

4. SKOMIELNA BIAŁA 20 PKT.

...