TRAMPARZE – TRUDNA GRUPA - DOBRY WYNIK

• autor: atomeks3, 2018-02-04 09:12

W sobotę 03.02.2018 nasza drużyna Trampkarzy wzięła udział w eliminacjach turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Myślenice. W eliminacjach wystartowały 22 zespoły. Rywalizacja została przeniesiona do czterech grup, gdzie dwie najlepsze drużyny z każdej z nich uzyskiwały awans do ścisłego finału.

Nasza drużyna znalazła się w grupie z zespołami Pcimianki Pcim, Trójki Myślenice, Beskidu Tokarnia oraz Jordana Zakliczyn.  Grupa jak grupa, zobaczymy co się stanie. Jednak już na samym starcie zostaliśmy uświadomieni, że nie będzie łatwo. Pierwszy nasz rywal to Trójka Myślenice. Mecz z kategorii wymiana ciosów, każdy zespół miał swoje sytuacje. Niestety to Myśleniczanie okazali się skuteczniejsi i pokonali nas 1:0. Później mecz drugi w którym mogliśmy zapomnieć o meczu nr 1. Wygraliśmy 5:0 z Jordanem Zakliczyn. No i w końcu mecz nr 3. Gdzie spotkaliśmy się z zespołem Pcimianki. Tylko zwycięstwo mogło nam dawać nadzieję na dalsze granie i awans do finału. Sytuacja z tych beznadziejnych. Nie możemy przegrać, nie możemy zremisować. Dodatkowo mamy trudną przeszkodę. Po pewnym czasie drugą kolejną przeszkodę, bo zespół z Pcimia zdobył szczęśliwą bramkę po dobitce z rzutu wolnego. ….Przegrywaliśmy 0:1.

No i zaczął się dla nas turniej numer 2. Mecz toczył się dalej a nasi chłopcy konsekwentnie realizowali plany meczowe. Do bólu konsekwentnie . To co sobie powiedzieliśmy to zrobiliśmy. 1.2.3. Wygrywamy  3:1 z Pcimianką, po bardzo dobrym, zaciętym spotkaniu.  Później dopełniliśmy formalności w kolejnym meczu. Choć to za duże słowa, bo zespół Beskidu nie poddał się bez walki.  Znów ta sama sytuacja. Musieliśmy  przegrywać 0:1, żeby w końcowym efekcie wygrać 3:1.

Mamy awans. Super sprawa. Bo w naszym odczuciu grupa była mega trudna. No ale nie będziemy uprawiać zbędnego marketingu i mówić, że Topór jest Best of the Best. Mogliśmy awansować i również mogliśmy odpaść. To był nasz dzień, choć trudno się zaczął. Awansowała Trójka i Topór. Odpadły naprawdę dobre drużyny.  Trenujemy dalej. Mamy ten swój styl, i tego się trzymajmy. Zobaczymy co pokażemy w finałach. Gratulacje dla drużyny.

...