UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 75, wczoraj: 186
ogółem: 541 004

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

ŻAKI - TURNIEJ ENERGIA CUP ZAKOŃCZONY

  • autor: atomeks3, 2018-01-25 21:50

W niedzielę 21.01.2018 nasza drużyna Żaków zakończyła swoje zmagania w turnieju Energia Cup organizowanym przez klub sportowy Pcimianka Pcim. Dwumiesięczne (7 spotkań z innymi drużynami) zmagania naszych Żaków zakończyły się finałem tej imprezy. Nasi chłopcy rozgrywali swoje spotkania z zespołami z Myślenic, Dobczyc, Pcimia, Skomielnej Białej oraz Rabki Zdroju. 

Przez cały okres tych rozgrywek rotowaliśmy składem, tak aby jak najwięcej naszych zawodników mogło  zagrać, rywalizować, podnosić swoje umiejętności. Jeżeli chodzi o granie, to jak to w sporcie i w życiu - było raz lepiej a raz gorzej. Choć nasze wyniki w tym turnieju nie były złe to cały czas podkreślamy, że o rezultaty  w postaci straconych i zdobytych goli będziemy martwić się później. 

Musimy napisać, że bardzo jesteśmy zadowoleni z postawy naszych zawodników oraz z postawy Rodziców, którzy nie wywołują dodatkowej niepotrzebnej presji. Wyników poszczególnych spotkań oraz całej końcowej klasyfikacji nie podajemy, ponieważ musimy być konsekwentni w swoim postępowaniu. Cały turniej był dobrze zorganizowany i tutaj należą się słowa uznania dla organizatora. Dziękujemy za zaproszenie. 

Dla wszystkich naszych zawodników to dopiero początki, a następne turnieje już blisko. Działamy i trenujemy dalej ...Brawo chłopcy.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [91]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl