UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 66, wczoraj: 186
ogółem: 540 995

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

CAŁY TOPÓR POMAGA - 1% WCALE NIE TAK MAŁO

  • autor: atomeks3, 2018-01-15 21:10

W tym roku nie będziemy zbierać 1% podatku na nasz klub. Optyka nam się zmienia. Jak to mówił Franz Beckenbauer "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych". Dlatego chcielibyśmy pójść w innym kierunku, tym ważniejszym  i wesprzeć Dzieci chore na raka.  1% ma ogromną moc, która może pomóc tym Dzieciom. 

Zapamiętajcie nasi Piłkarze, Kibice, Rodzice, że ten 1 % to pieniądz, który może mieć swój adres. To dobro, które trzymasz w ręku i które możesz przekazać innym. 

Żeby przekazać 1% podatku, trzeba tylko wpisać nazwę fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" oraz numer KRS 00000 86 210 w odpowiednią rubrykę zeznania podatkowego. Tylko tyle trzeba zrobić, żeby pomóc dzieciom w walce z rakiem!

Zachęcamy wszystkich do okazania pomocy, do tej naszej akcji. "Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” - pokażmy wszyscy, jak rozumiemy te słowa.

Ze sportowym pozdrowieniem Topór Tenczyn. 

Dla osób które wezmą udział w tym szczytnym celu i wesprą fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", będzie niespodzianka. Szczegóły na naszym profilu UKS TOPÓR TENCZYN na Facebooku. 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [125]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl