SKRZATY - TOPÓR CUP ZA NAMI

• autor: atomeks3, 2018-01-14 20:44

Oprócz sobotniego sukcesu naszych orlików swój pierwszy sukces odnosili nasi najmłodsi zawodnicy. Na hali w Lubniu zorganizowaliśmy turniej halowy „Topór-CUP” dla naszych piłkarzy z roczników 2010-11. Wzięło w nim udział łącznie pięć drużyn: ABC Skomielna Biała, Footbal Academy Tokarnia, Gościbia Sułkowice oraz dwie nasze drużyny UKS Topór I składający się z rocznika 2010 i UKS Topór II Z rocznikiem 2011 – niektórzy zawodnicy zagrali po raz pierwszy w swojej młodej karierze. Każda z drużyn rozegrała po cztery mecze systemem każdy z każdym. Nie była prowadzona żadna tabela z wynikami. Wszystkie mecze zagraliśmy dwoma czwórkami  także wszyscy mogli pokazać swoje umiejętności. Było dużo goli zdobytych i mniej straconych. Ale nie o to tu chodzi, lecz o dobrą zabawę. Po zawodnikach było widać zadowolenie i chęć gry. Wszyscy pokazali się ze świetnej strony i po zakończeniu turnieju wszyscy razem pytali kiedy następny. Po zakończeniu zostały wręczone dyplomy i trochę łakoci, a najlepsi zawodnicy z każdej z drużyn otrzymali pamiątkowe puchary. Trenujemy dalej bo to dopiero początki w tak młodej karierze.

...