ŻAKI - UDANY TURNIEJ W DOBCZYCACH

• autor: atomeks3, 2018-01-08 13:54

Oprócz naszych Juniorów w sobotę swoje mecze rozgrywali również Żacy, którzy wystąpili w Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, organizowanego przez LKS Dziecanovia Dziekanowice. W zawodach brały udział zespoły z następujących klubów:  Akademia Futbolu Ochojno, Akademia Piłkarska Wieliczka, Dziecanovia Dziekanowice, Gwarek Wieliczka, Orzeł Myślenice, Raba Dobczyce i UKS Topór Tenczyn. Było dużo radości z gry, wiele zdobytych i mniej straconych goli i nawet rzuty karne z których wyszliśmy zwycięsko. Cały turniej zakończyliśmy na dobrym miejscu ale nie chodzi tutaj o wyniki lecz o szlifowanie swoich umiejętności piłkarskich co w przyszłości będzie miało swoje znaczenie. Gościem specjalnym był kapitan Wisły Kraków Arkadiusz Głowacki, który porozdawał chłopcom autografy, odpowiadał na ich pytania i wręczył wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale. Dziękujemy za zaproszenie i składamy gratulacje organizatorom za przeprowadzenie tak udanego Turnieju.

Na zdjęciu: Burtan Patryk, Drobot Kamil, Klimas Patryk, Spórna Hubert, Szczepaniec Dawid, Brzezicki Adam, Oleksy Michał, Szczepaniec Robert oraz Arkadiusz Głowacki.

...