PO ELIMINACJACH TURNIEJU Z PODWÓRKA NA STADION

• autor: atomeks3, 2017-12-11 15:03

W poniedziałek 11.12.2107 nasze trzy drużyny wzieły udziała w eliminacjach turnieju piłki nożnej "Z Podwórka na Stadion" Najpierw zagrali chłopcy z rocznika 2008-2009. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną SP Lubień. Można powiedzieć, że był to taki "Bratobójczy" mecz,  ponieważ w zespole z Lubnia jest wielu chłopaków, którzy na codzień trenują w naszej szkółce piłkarskiej. Pomimo ambitnej gry nie udało się odnieść zwycięstwa. Zespół z Lubnia wygrał 3:1. W międzyczasie zespoł z Lubnia pokonał drużynę z Tokarnii 2:0 i zapewnił sobie awans do etapu powiatowego. Nam pozostało zagrać z druzyną z Tokarnii o drugie miejsce. Tym razem zdecydowanie lepsza gra i wysoka wygrana 4:0.

Chłopcy: Michał Oleksy, Kamil Drobot, Kacper Swałtek, Karol Swałtek, Patryk Klimas, Norbert Spórna, Kutryba Igor, Pajka Daniel, Warzecha Patryk, Szczepaniec Robert, Spórna Hubert

Później zagrały dziewczęta z rocznika 2008-2009. Rywal był tylko jeden - zespół z Tokarnii. Całe spotkanie toczyło się pod nasze dyktando. Dziewczyny zdominowały to spotkanie i odniosły zasłużone zwycięstwo 5:0. Powoli widac tą pracę, którą dziewczyny wykonują na SKSach. Etap powiatowy na wiosnę. Gratulacje dla druzyny.

Dziewczyny młodsze: Wójcik Martyna, Płachytka Zuzanna, Milena Sobieraj, Uchacz Wioletta, Druzgała Martyna, Sokół Nikola, Rapacz Magdalena, Patrycja Mońko , Blanka Kowal

Na zakończenie zagrały dziewczyny z rocznika 2006-2007. Tak jak w przypadku dziewczyn młodszych, rywal był tylko jeden - zespół z Tokarnii. Nasze dziewczyny zagrały dobre spotkanie. W pierwszej połowie prowadziły juz 3:0. W drugiej straciły dwie bramki, a cały mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla naszego zespołu. Kolejny awans naszej drużyny do etapu powiatowego stał się faktem. Gratulacje dla zespołu.

Dziewczyny starsze: Anna Spyrka, Karina Pieron, Oliwia Paś, Aleksandra Gracz, Anastazja Węgrzyn, Talaga Jagoda, Chwała Kinga, Płachytka Magdalena, Leśniak Emilia, Kukułka Gabriela

...