PO ZAWODACH W KOSZYKÓWCE

• autor: atomeks3, 2017-12-11 14:44

W czwartek 07.12.2017 oraz piatek 08.12.2017 nasze drużyny rywalizowały w Gminnych Zawodach Sportowych w Koszykówce. Najpierw zagrały dziewczęta. Pomimo ambitnej gry nie potrafiły odnieść zwycięstwa. W naszym składzie większość zawodniczek jest z piatej klasy i było to widoczne w starciu z wyższymi rywalkami z innych miejscowości. W koszykówce wzrost ma dość duże znaczenie. Trenujemy dalej zobaczymy co będzie za rok. Całe zawody wygrała szkoła podstawowa z Lubnia, która zdominowała te zawody.

KLASYGIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. LUBIEŃ

2. SKOMIELNA BIAŁA

3. KRZECZÓW

4. TENCZYN

Skład: Chwała Kinga, Gracz Ola, Kukułka Gabriela, Leśniak Emilia, Paś Oliwia, Spyrka Anna, Talaga Jagoda, Węgrzyn Anastazja, Fudali Kinga, Moskała Patrycja, Pieron Karina, Wójcik Karolina, Mucha Emilia.

W piątek rywalizowali chłopcy. Nasza drużyna wygrała pierwszy mecz ze Skomielną Białą. Później po dramatycznym meczu po dwóch dogrywkach, kolejna wygrana z zespołem z Krzeczowa. W ostatnim meczu, który okazał się finałem, (ponieważ druzyna z Lubnia miała tez dwie wygrane na koncie) musieliśmy uznać wyższość rywala. Przegralismy to spotkanie. W klasyfikacji końcowej zajelismy dobre drugie miejsce.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1. LUBIEŃ

2. TENCZYN

3. KRZECZÓW

4. SKOMIELNA BIAŁA

Skład: Rekucki Bartłomiej, Filipiec Kamil, Blecharczyk Konrad, Pajka Dawid, Wójcik Adrian, Chwała Kamil, Blecharczyk Krystian, Druzgała Ksawery, Flaga Andrzej, Mucha Kacper, Paś Jakub, Żaernowski Paweł.

RYWALIZACJA O PUCHAR GMINY LUBIEŃ W 2017/2018 ROKU (IGRZYSKA DZIECI)

1. TENCZYN 24 PKT.

LUBIEŃ 24 PKT.

3. KRZECZÓW 18 PKT.

4. SKOMIELNA BIAŁA 14 PKT.

...