III M-CE W POWIATOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W SIATKÓWCE

• autor: atomeks3, 2017-11-23 12:08

W czwartek 23.11.2017 w Tokarnii odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Siatkówce Chłopców. Na turnieju pojawiły się tylko cztery drużyny, które uzyskały awans ze swoich gmin: SP Skomielna Czarna, SP Stróża, SP Myślenice, SP Tenczyn. Tak mała ilość zespołów spowodowała, że turniej został rozgrywany w systemie, każdy z każdym. W pierwszym naszym meczu, spotkaliśmy się z drużyna z Myslenic. Wygraliśmy pewnie 2:0. Jak się później okazało, były to dobre złego początki.Następnie po zaciętym meczu przegraliśmy 12:15 w tie-breaku z zespołem ze Stróży. W kolejnym spotkaniu, zupełnie uszło z nas powietrze, co przełożyło się na kolejną porażkę w Tie-breaku z zespołem ze Skomielnej Czarnej.

Zajeliśmy dobre trzecie miejsce w turnieju powiatowym, ale patrząc na nasz potencjał, nie możemy być z tego wyniku zadowoleni. Gdybyśmy utrzymali poziom z zawodów gminnych, napewno moglibyśmy myśleć o wygranej. Szkoda. Całe zawody wygrał zespół ze Stróży. Trenujemy dalej. Głowa do góry.  Gratulacje dla drużyny.

Skład: Flaga Andrzej, Druzgała Ksawery, Mucha Kacper, Blecharczyk Krystian, Żernowski Paweł, Paś Jakub Rypel Bartłomiej, Filipiec Kamil, Rekucki Bartłomiej, Wójcik Adrian, Czarnota Klaudiusz.

...