PIĄTEK 17.11.2017 - WISŁA KRAKÓW - POGOŃ SZCZECIN

• autor: atomeks3, 2017-11-14 13:37

W piątek 17.11.2017 organizujemy wyjazd na mecz polskiej ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin. Wyjazd autobusem z boiska sportowego jest o godz. 18.00. Powrót około godz. 24.00. (jeżeli ktoś wsiada w innym miejscu, proszony jest o informację).

* Dla osób co jada pierwszy raz, takie info. - Proszę nie zabierać zbyt wiele jedzenia i picia. Na stadion wszelkie butelki (plastikowe, szklane) nie mogą być wnoszone. Jest to impreza masowa, gdzie każdy musi mieć to na uwadze, że trzeba przyjąć pewne środki bezpieczeństwa. Na stadionie są stoiska z tzw. małą gastronomią oraz pamiątkami klubowymi. Nie jest to wycieczka krajoznawcza, a wyjazd na mecz :)

Lista uczestników już jest pełna, proszę już nie dzwonić.

Proszę ciepło się ubrać - szaliki, czapki jak najbardziej.

CENA WYJAZDU NIE ULEGA ZMIANIE: 20 ZŁ UCZNIOWIE SZKÓŁ SP I GIM / 30 ZŁ UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH / 50 ZŁ OPIEKUNOWIE.

LISTA UCZESTNIKÓW - WSZYSTKIE OSOBY MAJĄ JUŻ BILETY OPŁACONE - OSÓB NIE WOLNO ZAMIENIĆ, PONIEWAŻ LISTA UCZESTNIKÓW JEST Z NUMERAMI PESEL.

Pawłowski Tomasz, Cholewa Paweł, Bajak Paweł, Wójcik Jakub, Żernowski Piotr,Mucha Patryk, Wójcik Gabriel, Matlak Grzegorz, Jamróz Jan, Wójcik Ola, Stojeba Mariola, Leksander Dominika, Wójcik Karolina, Mucha Emilia, Kozak Natalia, Łabuz Dominik, Stankiewicz Mikołaj, Czopek Mariola, Czopek Bartek, Chlebda Mikołaj, Chlebda Jadwiga, Chlebda Rafał, Paś Jakub, Łabuz Klaudia, Wiktoria Łabuz, Wójcik Agnieszka, Klimas Natalia, Słowian Adrian, Matlak Mateusz, Rapacz Dominika, Spyrka Filip, Stojeba Marcin, Wójcik Adrian, Mucha Kacper, Miętka Adam, Miętka Artur, Kosowski Adrian Juszczak Marek, Filar Bartosz, Filar Piotr, Karpierz Paweł, Rekucki Bartek, Ryś Weronika, Wójcik Tomasz, Burtan Sabina, Filipiec Kamil, Klimas Bartek, Wójcik Kacper, Wójcik Bartek, Wójcik Dawid Wójcik Zbigniew, Wójcik Renata, Wójcik Zuzanna, Klimas Jan,  Klimas Joanna, Pawłowska Weronika, Staniewicz Maja.

W RAZIE PYTAŃ - PROSZE O KONTAKT

...