IDS BUD KOLEJNYM SPONSOREM NASZEGO KLUBU

• autor: atomeks3, 2017-11-09 18:20

Bardzo miło nam poinformować, że do grona sponsorów naszego klubu dołączyli kolejni darczyńcy. Pomocną dłoń wyciągnęła firma IDS BUD  z Warszawy. Jest to bardzo dobra wiadomość dla naszych piłkarzy, ponieważ dzięki tej współpracy mogliśmy zakupić komplet strojów piłkarskich dla naszych grup. Cieszymy się z tego, że nasza działalność spotyka się z pozytywną reakcją firm działających na naszym terenie.

IDS-BUD S.A. to firma inżynieryjno-budowlana z wielkim potencjałem, dobrze przygotowana do sprostania wyzwaniom, jakie niesie przyszłość. W swojej działalności opiera się na najlepszych wzorcach polskiej sztuki inżynierskiej, skupiając w swoich szeregach doświadczonych pracowników o wysokich kwalifikacjach. Firma aktualnie zajmuje się budową odcinka drogi ekspresowej S7 Lubień - Rabka znajdującego się na terenie naszej gminy.  Inżynierowie spółki oraz jej pozostała kadra pracowali przy skomplikowanych i prestiżowych realizacjach w kraju, takich jak budowy: Trasy Mostu Północnego, Złote Tarasy, Arkadia, CH Auchan i CH Tesco wraz z infrastrukturą zewnętrzną, pierwszego etapu Stadionu Narodowego, III nitki rurociągu „Przyjaźń”, rurociągów dla PKN Orlen SA, Grupy Lotos, zbiorników paliw dla OLPP oraz przygotowanie infrastruktury Trasy Siekierkowskiej i Trasy S2, infrastruktury pod centra handlowe, itd.

Spółka pełni funkcję generalnego wykonawcy, gwarantując doskonałą organizację i najwyższą jakość wykonania na każdym etapie prac z uzyskaniem koniecznych uzgodnień i pozwoleń niezbędnych przy kompleksowej realizacji kontraktów.

...