SOBOTA 14.10.2017 - LIGA ORLIKA

• autor: atomeks3, 2017-10-13 14:56

W sobotę 14.10 nasze dwie drużyny Orlików zagrają swe mecze w Lidze Orlika. Gramy na orliku w Krzyszkowicach. Wyjazd z boiska sportowego o godz. 10.00 (dwie grupy razem). Powrót około godz. 14.15.

Proszę zadbać o to aby dzieci miały pełne przebranie. Przebiorą się w szatniach. Tak aby w razie opadów deszczu, dzieci  nie były mokre tylko mogły się przebrać w ciepły, suchy strój.

Jeżeli ktoś nie może być na tym meczu ma obowiązek powiadomić trenera grupy.

UKS II TOPÓR TENCZYN  Gramy z Lubomirem Wiśniowa o godz. 12.30 w  Krzyszkowicach.

Skład: Sebastian Polaniak, Polakiewicz Szymon, Warzecha Patryk, Niżnik Filip, Drobot Daniel, Jarosz Mateusz, Stadnik Filip, Spiszak Mikołaj, Klimas Michał, Folwarski Sebastian, Czopek Bartek, Igor Kutryba, Bartłomiej Niedośpiał, Łukasz Kędzior, Patryk Rapacz

UKS I TOPÓR TENCZYN - Gramy z Lubomirem Wiśniowa o godz. 11.15 w Krzyszkowicach

Skład: Spórna Norbert, Swałtek Kacper, Druzgała Bartek, Jamrozik Radek, Leksander Darek, Rataj Dawid, Rypel Bartek, Wójcik Michał, Polaniak Sebastian, Igor Niżnik

...