ZAWODY POWIATOWE DZIEWCZĄT STARSZYCH W HALOWEJ PN

• autor: krzysztof, 2017-10-11 10:50

10 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Wiśniowej rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 7 drużyn, które reprezentowały gminy powiatu myślenickiego. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy. W naszej grupie znalazły się zawodniczki z  Trzemeśni, Wiśniowej oraz Dobczyc. W skład grupy B weszły trzy zespoły reprezentujące Tokarnie, Raciechowice i Trzebunie. W pierwszym meczu dziewczęta zagrały z gospodyniami zawodów z Wiśniowej. Mecz był wyrównany i zakończył się wynikiem 1:1.  Dziewczyny miały swoje sytuacje żeby przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę, ale jak to bywa najczęściej zabrakło wykończenia akcji. Drugi mecz z koleżankami z Dobczyc układał się dla nas źle. Nasz team przegrywał 3:1. Dzięki bardzo ambitnej grze i indywidualnym akcjom nasze piłkarki doprowadziły do remisu 3:3 i takim rezultatem zakończyło się to spotkanie. Ostatni mecz grupowy z faworytkami zawodów z Trzemeśni był najlepszym występem dziewczyn z Tenczyna. Co prawda przegraliśmy ten mecz 1:0 tracąc bramkę na 30 sekund przed końcem, ale mecz mógł się podobać i na pewno nasza drużyna nie była zespołem gorszym w tym spotkaniu. Osiągnięte wyniki pozwoliły nam na zajęcie V miejsca w zawodach powiatowych. Do kolejnego etapu awansowały piłkarki z Trzemeśni pewnie pokonując  w finale zawodniczki z Raciechowic 4:0. Dziękuję zawodniczkom za pełne zaangażowanie, nieustępliwość i serce do walki.

Skład drużyny dziewcząt: Gosia Burtan, , Mariola Matlak, Ania Druzgała, Wiktoria Łabuz, Paulina Stępniowska,  Natalia Klimas, Marlena Mucha, Magda Pustelnik, Karolina Pietrzak.

...