dzisiaj: 38, wczoraj: 43
ogółem: 1 014 069
statystyki szczegółowe
PONIEDZIAŁEK 07.08.2017
ORLIKI B - godz. 15.45 - 17.15 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI A godz. 17.15 - 18.45 BOISKO SPORTOWE
WTOREK 08.08.2017
MŁODZIKI 15.30 - 17.00 BOISKO SPORTOWE*
TRAMPKARZE - godz. 17.15 - 18.45 BOISKO SPORTOWE*
JUNIORZY - godz. 19.00 - 20.30 BOISKO SPORTOWE*
SKRZATY 15.00 -16.00 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI B 16.00 - 17.15 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI A 17.15 18.30 BOISKO SPORTOWE
ŚRODA 09.08.2017
CZWARTEK 10.08.2017
SKRZATY 15.00 -16.00 BOISKO SPORTOWE
ŻAKI B 16.00 - 17.15 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI B - godz. 15.45 - 17.15 BOISKO SPORTOWE
ORLIKI A godz. 17.15 - 18.45 BOISKO SPORTOWE
PIĄTEK 11.08.2017
ŻAKI A 16.00 - 17.15 BOISKO SPORTOWE
MŁODZIKI 15.30 - 17.00 BOISKO SPORTOWE
TRAMPKARZE - godz. 17.15 - 18.45 BOISKO SPORTOWE
JUNIORZY - godz. 19.00 - 20.30 BOISKO SPORTOWE
*MŁODZIKI , TRAMPKARZE, JUNIORZY - TYLKO W TYM TYGODNIU TRENINGI BĘDĄ WE WTOREK. W PRZYSZŁYM TYGODNIU TRENINGI ODBĘDĄ SIĘ JUŻ W ŚRODĘ I TAK JUŻ ZOSTANIE.
GRUPA SKRZATY
Biedrończyk Ksawier, Studziński Paweł, Kluska Karol, Paś Łukasz, Michalak Jakub, Leżański Stanisław, Gacek Bartłomiej, Szczepaniec Jakub, Druzgała Anna, Pustelnik Tomasz, Mirek Mateusz
GRUPA ŻAKI B
Guśpiel Adam, Marszałek Piotr, Marszałek Paweł, Stożek Bartłomiej, Stożek Marcel, Filar Bartłomiej, Oleksy Michał, Burtan Mateusz, Karpierz Karol, Spórna Jakub, Zięba Igor, Tomczyk Kacper, Marszałek Jakub, Klimas Marcin
GRUPA ŻAKI A
Burtan Bartłomiej, Burtan Patryk, Drobot Kamil, Klimas Patryk, Spórna Hubert, Swałtek Karol, Szczepaniec Dawid, Szczepaniec Robert, Leksander Łukasz, Syrek Kacper, Pustelnik Hubert, Matlak Hubert, Leśniak Kacper, Wietrzyk Tomasz
GRUPA ORLIKI B
Stadnik Filip, Folwarski Sebastian, Grzęda Konrad, Klimas Gabriel, Klimas Michał, Pajka Daniel, Pawlik Bartłomiej, Rapacz Krzysztof, Rapacz Patryk, Sokół Nikola, Spiszak Mikołaj, Niedźwiedź Malwina, Pawłowska Weronika, Biedrończyk Małgorzata, Łukaszczyk Jakub
GRUPA ORLIKI A
Swałtek Kacper, Spórna Norbert, Warzecha Patryk, Niżnik Filip, Kutryba Igor, Czopek Bartłomiej, Drobot Daniel, Druzgała Bartłomiej, Jarosz Mateusz , Niżnik Igor, Paś Rafał, Polaniak Sebastian, Rapacz Piotr, Rypel Bartłomiej, Sobczak Aleksander, Talaga Jagoda, Węgrzyn Anastazja, Jamrozik Radosław, Wójcik Michał, Leksander Dariusz, Pustelnik Kamil, Rataj Dawid
...