KOLEJNA WYGRANA MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2017-06-13 22:35

We wtorek 13.06.2017 nasza drużyna Młodzików rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy na wyjeździe a naszym rywalem był zespół Grodziska Raciechowice.

Mecz był bardzo wyrównany i taki trochę do jednej bramki. Kto strzeli to przełamie rywala i tak też się stało. W drugiej połowie nasz Orlik Andrzej Flaga zdecydował się na strzał z dystansu, piłka wpadła pod poprzeczkę a nasz zawodnik mógł cieszyć się ze swego pierwszego w karierze gola w Młodzikach. Super sprawa. Na 3 minuty przed końcem, skrzydłem urwał się Mikołaj Chlebda i dobił rywala kolejnym trafieniem.

Podziękowania za walkę i zaangażowanie. Brawo drużyna.

GRODZISKO RACIECHOWICE – TOPÓR TENCZYN 0:2

Skład:  Stojeba Marcin, Paś Mateusz, Chlebda Mikołaj, Filipiec Kamil,, Szczepaniec Marcin, Chlebda Milena, Flaga Andrzej, Wójcik Kacper,  , Stankiewicz Mikołaj, Leśniak Samuel, Miętka Adam, Szczepaniec Karol, Klimas Natalia,