FACEBOOK

Aktualności

PIERWSZA PORAŻKA MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2017-06-03 17:43

W piątek 02.06.2017 nasza drużyna Młodzików rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy u siebie a naszym rywalem był zespół Dalinu Myślenice.

Zawirowania w kalendarzu rozgrywek, które były spowodowane trudnymi warunkami atmosferycznymi sprawiły, że na przestrzeni ostatnich 10 dni zagraliśmy dwa razy z Dalinem Myślenice. Pierwszy mecz w Myślenicach wygraliśmy 2:1. A wczoraj przyszedł czas na rewanż.

Pierwszą połowę to rywale zaczęli bardzo dobrze. Po rozegraniu z rzutu rożnego popełniliśmy błąd w kryciu i zawodnik Dalinu zdobył bramkę po uderzeniu piłki głową. Bramka ta sparaliżowała naszych zawodników, a Dalin zaczął bardzo swobodnie operować piłką i robił to bardzo dobrze. Gdy wydawało się, że lada moment może być 2:0 dla gości, to nasz zespół przeprowadza zabójczą akcje, która daje nam remis. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie Myśleniczanie strzelili gola na dwa jeden. Akcję zainicjował prawoskrzydłowy zespołu Dalinu, który minął dwóch naszych zawodników (nie powinno się to zdarzyć). Dograł piłkę do partnera z zespołu i po sprawie. Później w kolejnej akcji przyjezdnych, w czasie gry w środku pola, piłka spadła przed zawodnika gości, który oddał strzał z woleja, piękna bramka i mamy niestety 3:1.

Szkoda, że w drugiej połowie straciliśmy dwie bramki, ponieważ zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż w pierwszej. No ale trudno. Na ten moment mamy 5 zwycięstw i 1 porażkę. To bardzo dobry wynik. W grupie Młodzików mamy bardzo mało zawodników z rocznika 2004, który powinien dominować. Gramy młodszymi zawodnikami. Myślę, że zaprocentuje to w przyszłości, tylko trenujcie tak dalej jak do tej pory a będzie dobrze.

Podziękowania za walkę i zaangażowanie. We wtorek 06.06.2017 gramy u siebie z Karpatami Siepraw.

TOPÓR TENCZYN - DALIN MYŚLENICE 1:3