FACEBOOK

Aktualności

KOLEJNA WYGRANA MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2017-05-22 17:25

W poniedziałek 22.05.2017 nasza drużyna Młodzików rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy na wyjeździe a naszym rywalem był zespół Dalinu Myślenice.

Boisko bardzo dobre, pogoda super, nic tylko grać. Od samego początku Dalin przejął inicjatywę lepiej operując piłką. Jednak to nasza drużyna zdobyła pierwsza bramkę po stałym fragmencie gry. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykończył główką Marcin Stojeba. Rywale odpowiedzieli bardzo szybko. Wykorzystali niezdecydowanie naszej obrony i padł gol, w wydawałoby się nie groźnej sytuacji. W pierwszej połowie sytuacji było jak na lekarstwo. Bramkarze nie mieli zbyt wiele do roboty. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Dalin operował piłką a nasi zawodnicy od czasu do czasu odwiedzali pole karne rywala. W końcu po jednej trójkowej akcji (Miki-Marcin-Mikołaj) to nasz zespół objął prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkania. Wygraliśmy 2:1, ale trzeba powiedzieć, że zwycięstwo to było trochę szczęśliwe. Zespół gospodarzy miał dwie znakomite sytuacje, które powinny być wykorzystane. Na posterunku jednak był nasz bramkarz Kacper, który bronił dobrze tego dnia.

Podziękowanie dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie - bo tego nie można wam na pewno odmówić. Trenujemy dalej, bo jeszcze wiele nam brakuje....

DALIN MYŚLENICE - TOPÓR TENCZYN 1:2