GMINNE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJALISTÓW

• autor: krzysztof, 2017-05-21 21:12

19 maja 2017 r. na Orliku w Lubniu rozegrane zostały Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców. W pierwszym spotkaniu nasi chłopcy po skutecznej grze pokonali kolegów z Krzeczowa 4:0.  W kolejnym meczu zagraliśmy z gimnazjalistami z Lubnia. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Od samego początku było widać, że może to być spotkanie o losach, którego zadecyduje jedna bramka. Niestety pod koniec II połowy nasi przeciwnicy wyszli na prowadzenie. Wystarczył jeden błąd w kryciu i wyjątkowo udany wolej zawodnika z Lubnia. Mimo kilku sytuacji wypracowanych przez nasz zespół mecz zakończył się porażką teamu z Tenczyna 1:0. W starciu o II miejsce nasi piłkarze zagrali z chłopakami ze Skomielnej Białej pokonując rywali 3:1. Pierwsze miejsce w zawodach zajęli gimnazjaliści z Lubnia, trzecie wywalczyli chłopcy ze Skomielnej Białej, a miejsce czwarte przypadło zawodnikom z Krzeczowa.

Gratuluję chłopakom dobrego występu, który dał nam II miejsce w Turnieju Gminnym. Dziękuję za pełną determinację i grę do ostatniego gwizdka sędziego.

Skład  drużyny:  Kluska Łukasz, Spórna Mateusz, Karpierz  Mateusz,  Burtan  Krzysiek,  Leksander Krzysiek,  Wójcik Jakub, Matlak Mateusz, Żernowski Piotrek, Kurek Jakub, Wójcik Dawid,  Karpierz Paweł, Mucha Patryk.