FACEBOOK

Aktualności

WYGRANA TRAMPKARZY Z FA TOKARNIA

• autor: atomeks3, 2017-05-16 13:19

W poniedziałek 15.05.2017 nasza drużyna Trampkarzy udała się na kolejne spotkanie ligowe. Graliśmy na wyjeździe, a naszym rywalem był zespół FA Tokarnia. Zespół rywali jak do tej pory nie zaznał smaku porażki na wiosnę, dlatego też zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie.

Spotkanie zaczęło się z małymi problemami, ponieważ na zawody nie dotarł sędzia. Po kilku minutach wspólnie uzgodniliśmy, że mecz sędziują Trenerzy obydwu drużyn. Spotkanie zaczęło się dla nas bardzo korzystnie. Zdobyliśmy bramkę po znakomitym podaniu Tomka Wójcika do Pawła Karpierza i mieliśmy 1:0. Kontrolowaliśmy to spotkanie lepiej operując piłką. Jednak kolejnego gola zdobyli gospodarze. Sytuacja niecodzienna, gdyż środkowy obrońca zespołu gospodarzy wprowadził piłkę skrzydłem, nasi zawodnicy troszeczkę "zgłupieli". Dośrodkowanie wykończył gracz z Tokarni i mieliśmy 1:1. Do końca pierwszej połowy oddaliśmy jeszcze kilka strzałów z dystansu po ładnych akcjach. Nie wpłynęły  one jednak na wynik spotkania. W drugiej połowie to nasz zespół lepiej operował piłką, co przyczyniło się na kolejne bramki dla naszej drużyny. Najpierw znakomicie odnalazł się w polu karnym Tomek Wójcik , znakomicie przyjął, wkręcił w murawę dwóch rywali, po czym skierował z zimną krwią piłkę do bramki rywali. Później kolejne bramki zdobywali jeszcze Paweł x 2 i kolejny raz Tomek. Tym sposobem odjechaliśmy rywalom i mieliśmy wynik 5:1 dla naszego zespołu. Później niestety dwa błędy i bramki tzw. prezenty. Pierwsza to błąd naszego bramkarza, który powinien obronić strzał z rzutu wolnego, który był z bardzo dalekiej odległości. Druga to niecelne podanie, które otworzyło rywalom drogę do bramki. Szkoda, że tak łatwo czasami tracimy gole,  bo nieraz je później trudno odrobić.

Gratulacje za walkę i zaangażowanie. Za tydzień pauzujemy. Kolejne spotkanie 29.05.2017 z Trójką Myślenice.

FA TOKARNIA - TOPÓR TENCZYN 3:5