LKS ORAZ UKS TOPÓR TENCZYN - DZIĘKUJEMY !!!

• autor: atomeks3, 2017-03-02 19:33

PODZIĘKOWANIA

Zarząd klubu LKS oraz UKS TOPÓR TENCZYN bardzo serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w zabawie karnawałowej organizowanej na rzecz ww. klubów. Całkowity dochód z zabawy w kwocie 4020 zł zostanie przeznaczony na budowę oświetlenia, które jest planowane w tym roku na boisku sportowym. Zebrana kwota nie wystarczy na pokrycie całej inwestycji, ale pozwoli na pokrycie jej części i z tego się cieszymy.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich chętnych ludzi do jakiejkolwiek pomocy. Klub nasz w ostatnim czasie bardzo się rozrósł i pracy jest naprawdę  wiele. Z góry dziękujemy za dobre słowo i każdą inicjatywę na rzecz klubów UKS i LKS Topór Tenczyn.

Ze sportowym pozdrowieniem:

Dziadkowiec Krzysztof, Pawłowski Tomasz