AWANS ORLIKÓW DO FINAŁÓW

• autor: atomeks3, 2017-02-19 20:58

W sobotę oraz niedzielę nasze trzy drużyny Orlików brały udział w Eliminacjach Halowego Turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Myślenice.

Wszystkie drużyny spisały się bardzo dobrze. Chłopcy zagrali z pełnym zaangażowaniem, podjęli sportową rywalizację i to jest najważniejsze. Dla każdej z tych drużyn mieliśmy inne cele.

Drużyna UKS III Topór Tenczyn za zadane miała awansować do finałów i cel ten w 100 % osiągnęła. Odniosła trzy zwycięstwa oraz raz zremisowała w swojej grupie. Wyniki te pozwoliły zająć pierwsze miejsce, które daje przepustkę do ścisłego finału tych rozgrywek. Finały odbędą się  za dwa tygodnie na hali sportowej w Lubniu.

Drużyny UKS I oraz II Topór Tenczyn jako cel miały jak najlepsze zaprezentowanie się i cel ten osiągnęły. Chłopcy dostali wiele wskazówek od trenerów, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Jeszcze raz gratulujemy postawy wszystkim naszym zawodnikom. Trenujemy dalej...

*Nie jesteśmy za tym aby zamieniać drużyny. Uważamy, że w UKS I Topór Tenczyn powinni grać ci najlepsi, (na ten moment) gracze w naszym klubie. Jednak konferencje i dodatkowe obowiązki naszych Trenerów sprawiły, że nie trzymaliśmy się tej reguły tak do końca.