DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA - STARTUJEMY Z ZAPISAMI

• autor: atomeks3, 2016-12-23 12:29

Rok 2016 nam się kończy, a my musimy już powoli planować co będziemy robić w w nadchodzącym roku. Od dzisiaj do końca stycznia będziemy zbierać zapisy do jubileuszowej edycji rozgrywek turnieju Deichmanna w Krakowie. W tym roku z całego naszego klubu w rozgrywkach Deichmanna wzięło udział aż 50 osób, co jest naszym absolutnym rekordem, który pokazuje nam, że jest zainteresowanie tymi dodatkowymi turniejami. Rozgrywki Deichmanna, z tego co wiemy od naszych podopiecznych były bardzo atrakcyjne i dlatego też w tym roku startować będziemy ponownie.

Zapisywać się można kontaktując z trenerami, wysyłając smsy lub telefonicznie. W tym roku koszt wyjazdów na turnieje wynosi 220 zł od osoby. Każdy zawodnik otrzymuje na własność strój turniejowy składający się z koszulki, spodenek oraz getrów, a także kartę upominkową o wartości 20 złotych do zrealizowania w sieci sklepów Deichmann Obuwie. (wpisowe do turnieju wynosi 120 zł + 100 zł za transport na turnieje). Nie jest to jeden turniej tylko cykl, każda grupa będzie miała około 6-7 wyjazdów do Krakowa. Na każdym wyjeździe rozgrywa się od 2 do 4 spotkań. Grania jest naprawdę sporo.

Jest to opcja dodatkowa, nie obowiązkowa - ale bardzo zachęcamy wszystkich do udziału.

Zapisywać możemy się od dziś - wpłaty można zrobić później - do 15 lutego 2017.

Zdjęcie jednej z naszych drużyn wraz z Rodzicami z wcześniejszej edycji turnieju.

Kategorie w jakich będziemy startować:

U-9 – rocznik 2008 i 2009 - Żaki/Skrzaty

U-11 – rocznik 2006 i 2007 - Orliki

U-13 – rocznik 2004 i 2005 - Młodziki

Więcej informacji o tym turnieju można uzyskać pod  tym linkiem