JUNIORZY STARSI ORAZ MŁODSI POZNALI RYWALI

• autor: atomeks3, 2016-12-20 22:27

W siedzibie Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej ustalono grupy eliminacyjne halowych rozgrywek piłki nożnej. W przypadku Juniorów Starszych do eliminacji przystąpiły 24 drużyny, które podzielono na 4 grupy. Nasza ekipa zagra już 07 stycznia 2016 na hali w Sieprawiu i zmierzy się z drużynami: Grodziska Raciechowice, Pcimianki Pcim, Karpat Siepraw, Dalinu Myślenice oraz Wróblowianki Kraków.

Jako drudzy do boju ruszą nasi Juniorzy Młodsi, którzy zagrają 14 stycznia na hali w Lubniu. W ich przypadku do eliminacji przystąpiło 20 drużyn, które również podzielono na 4 grupy. Młodsza ekipa Juniorów w eliminacjach spotka się z drużynami: Pcimianki Pcim, Karpat Siepraw, Iskry Głogoczów, Gościbii Sułkowice.

Jeżeli ktoś z podanego składu nie może być w tym dniu na turnieju ma obowiązek powiadomić o tym fakcie.

Awans do finałów uzyskują po dwie najlepsze drużyny z grup

Szczegółowy terminarz eliminacji Juniorów Młodszych

Skład: Matlak Grzesiek, Pustelnik Kacper, Rapacz Rafał, Kosowski Bartek, Cholewa Paweł, Jamróz Jan, Leksander Tomek, Słowiak Adrian, Kluska Łukasz, Spórna Mateusz, Skowroński Kacper,

ZBIÓRKA NA HALI W LUBNIU O GODZ. 12.00