JUNIORZY - MAMY LIDERA

• autor: atomeks3, 2016-11-05 17:39

Runda jesienna właśnie się zakończyła i przyszedł czas na podsumowanie tej rundy  w wykonaniu naszych Juniorów.

Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze. Rozegraliśmy 10 spotkań  - w ośmiu odnieśliśmy zwycięstwo, raz zremisowaliśmy i ponieśliśmy jedną porażkę. Na początku sezonu drużyna była w budowie, było wiele rotacji w składzie. Poznawaliśmy się na "nowo", każdy startował z tego samego poziomu i walczył o miejsce w składzie. W miarę trwania rundy skład stabilizował się, a zmian było coraz mniej. Wykrystalizowała nam się taka siedemnastka zawodników, którzy dali drużynie wiele. Nigdy nie zdarzyło się tak, że zagraliśmy w pełnym zestawieniu. Zawsze kogoś brakowało (kontuzje,wyjazdy itp.), dlatego należy cieszyć się, że zmiennicy wcale nie osłabiali drużyny, tylko wnosili to "coś" od siebie.

Bardzo optymistyczne jest to, że w naszym składzie mamy tylko pięć osób, które są Juniorami starszymi a reszta to chłopcy, którzy powinni grać w Juniorach Młodszych. Fakt ten pozwala optymistycznie patrzeć na naszą przyszłość. Czasem było widać przewagę warunków fizycznych naszych rywali, ale patrząc na nasze miejsce w tabeli, nie było to takie istotne. Jeżeli chodzi o technikę, to  widać, że u niektórych naszych graczy jest na wysokim poziomie.

Teraz mamy przerwę zimową w lidze, ale nie znaczy to, że nie trenujemy. Cały czas trenować będziemy dwa razy w tygodniu. Rozegramy pewnie jakieś turnieje oraz sparingi. Musimy przygotować się do rundy wiosennej odpowiednio, by utrzymać to miejsce w tabeli i uzyskać awans do wyższej ligi. Pracujemy, trenujemy.....

Skład naszej drużyny oraz zestawienie procentowe obecności na meczach oraz treningach:

Spórna Mateusz 100%, Karpierz Mateusz 100%, Skowroński Kacper 93%, Matlak Grzegorz 90%, Leksander Tomasz 90%, Cholewa Paweł 80%, Rekucki Marcin 73%, Kluska Łukasz 70%, Burtan Mateusz 70%, Kosowski Bartłomiej 70%, Słowiak Adrian 70%, Rapacz Rafał 67%, Jamróz Jan 60%, Szczepaniec Krzysztof 47%, Pustelnik Kacper 47%, Łabuz Dominik 33%, Matlak Bartek 33%, Burtan Jakub 33%, Mucha Adrian 30%, Rapacz Marcin 30%, Spórna Artur 17%

* paru osobom należałoby dodać kilka procent za mecze w Seniorach (ale oczywiście wiemy kto to jest).

* w przyszłym sezonie, każdy stara się podnieść swój procent obecności (nie może być mniejszy)

* osoby, które mają 30% i mniej niech się zastanowią czy warto ?

Gratulacje dla zespołu za całą rundę. Zaczyna nam się tworzyć niezła "Banda" :)