UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 186
ogółem: 540 969

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

SOBOTA - MECZE ORLIKÓW

  • autor: atomeks3, 2016-10-28 14:58

W sobotę 29.10.2016 nasza drużyna Orlików UKS I TOPÓR TENCZYN rozegra swój kolejny mecz w lidze. Zmierzymy się z drużyną Raby Dobczyce. Gramy na Orliku w Dobczycach. Wyjazd o o godz. 8.45. 

Jeżeli ktoś z wymienionego składu nie może być w tym dniu na meczu ma obowiązek poinformować o tym fakcie trenera grupy. 

Skład przewidziany na ten mecz: Blecharczyk Krystian, Druzgała Ksawery, Flaga Andrzej, Kaleta Gabriel, Mucha Kacper, Paś Jakub, Rataj Dawid, Oliwier Bydłoń,  Bańczak Kamil, Klimas Bartek, Żurek Filip, Duda Wiktor, Świętek Kamil, Druzgała Bartek, Leksander Darek, 

W sobotę 29.10.2016 nasza drużyna Orlików UKS II TOPÓR TENCZYN rozegra swój kolejny mecz w lidze. Zmierzymy się z drużyną Dalinu Myślenice. Gramy na Orliku w Myślenicach. Wyjazd o o godz. 11.45. 

Jeżeli ktoś z wymienionego składu nie może być w tym dniu na meczu ma obowiązek poinformować o tym fakcie trenera grupy. 

Skłąd: Spórna Norbert, Niżnik Igor, Jarosz Mateusz, Wójcik Michał, Łabuz Dawid, Drobot Daniel, Jamrozik Radek, Swałtek Kacper, Żernowski Paweł, Rypel Bartek, Piotr Rapacz, Burtan Kacper

  


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [55]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl