WYGRANA MŁODZIKÓW Z LKS RUDNIK

• autor: atomeks3, 2016-10-26 19:38

W środę 26.10.2016 r. nasza drużyna rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Graliśmy na wyjeździe a naszym przeciwnikiem był zespół LKS Rudnik.

Mecz zaczął się dobrze dla nas. Już na samym początku po centro-strzale Marcina Stojeby piłka wpadła po rękawicach bramkarza do bramki rywala. Gdy wydawało się, że kwestią czasu jest kiedy zdobędziemy kolejnego gola, to rywale strzelają. Nasz zespół nie popisał się w tej sytuacji. Później dwie bramki dla nas. Strzela Mikołaj Stankiewicz później Mikołaj Chlebda. Do przerwy mieliśmy 3:1 dla naszego zespołu. Po przerwie rywale zdobyli bramkę kontaktową, która spowodowała, że graliśmy nerwowo. Po czasie sytuacja została opanowana, padły kolejne bramki dla nas. Dwa trafienia dołożył Marcin Stojeba oraz jeszcze raz pokazał się Mikołaj Chlebda strzelając ładną bramkę. Rywale odpowiedzieli dwoma trafieniami. Całe spotkanie zakończyło się dla nas pomyślnie.

Podziękowania za walkę i zaangażowanie. Szkoda tylko, że znowu nie było nam dane zagrać w pełnym zestawieniu. Do zakończenia rundy pozostało nam zaległe spotkanie z Gościbią Sułkowice, które odbędzie się we wtorek 08.11.2016.

LKS RUDNIK - UKS TOPÓR TENCZYN 4:6

Podziękowania dla Rodziców za pomoc przed meczem :)