POWIATOWA GIMNAZJADA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

• autor: krzysztof, 2016-10-16 16:34

13 października 2016 r. w Gimnazjum w Wiśniowej rozegrana została Powiatowa Gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Wystartowało 7 zespołów, które utworzyły dwie grupy. Trafiliśmy do bardzo mocnej grupy z Gimnazjum nr 1 w Myślenicach i gimnazjalistami z Dobczyc.

Mecz z Myślenicami przegraliśmy 4:0. Mimo ambitnej postawy naszych chłopców  i walki o każdą piłkę musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Kolejny mecz  z gimnazjalistami  z Dobczyc był bardzo zacięty i wyrównany. Jednak przy stanie 1:1, ewidentny błąd sędziego pozbawił naszych piłkarzy szansy  walki o zwycięstwo. Ostatecznie starcie z Dobczycami zakończyło się wynikiem 3:1 dla naszych rywali. Wyniki te nie pozwoliły awansować chłopakom do dalszej rundy i tym razem gimnazjaliści z Tenczyna zakończyli rywalizację na fazie grupowej. Jak można było się spodziewać w finale zagrała drużyna Gimnazjum nr 1 w Myślenicach, która pokonała zespół z Sułkowic i odniosła zasłużone zwycięstwo w całym turnieju.

Gratuluję chłopcom udziału w zawodach powiatowych oraz dziękuję za zaangażowanie i serce do gry.

Skład drużyny chłopców: Dawid Wójcik, Mateusz Matlak, Łukasz Kluska, Jakub Wójcik, Paweł Karpierz, Mateusz Karpierz, Krzysiek Leksander, Patryk Mucha, Piotrek Żernowski, Damian Michalak.