FACEBOOK

Aktualności

PORAŻKA MŁODZIKÓW

• autor: atomeks3, 2016-10-11 17:08

We wtorek 11.10.2016 nasza drużyna Młodzików rozegrała swój kolejny mecz w lidze. Graliśmy u siebie a naszym rywalem był zespół Dalinu Myślenice.

Mecz zaczęliśmy obiecująco, bo wyszliśmy na prowadzenie 2:0. Później dwa błędy przy stałych fragmentach gry i mamy remis 2:2. Tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie to Dalin uzyskuje prowadzenie po strzale z dystansu. Później to nasz zespół miał kilka możliwości by strzelić bramkę ale zabrakło zdecydowania wśród naszych piłkarzy. Na 10 minut przed końcem dokonaliśmy licznych zmian co wpłynęło na wynik końcowy. Straciliśmy trzy kolejne bramki, a wynik końcowy to 2:6 dla zespołu z Myślenic. Tak nam się terminarz ułożył, że nie graliśmy równy miesiąc spotkania ligowego i było to dzisiaj widać. Trudno, głowa do góry, walczymy dalej.

Podziękowania dla całego zespołu za walkę oraz gotowość do gry w taką pogodę. W następnym spotkaniu zmierzymy się we wtorek, za tydzień z zespołem Skalnika Trzemeśnia.  Mam nadzieję, że zagramy bardziej zdecydowanie i ambitnie od pierwszej do ostatniej minuty. Mam też nadzieje, że frekwencja będzie lepsza, bo jednak kilku osób dzisiaj nie było.

UKS TOPÓR TENCZYN - DALIN MYŚLENICE 2:6