PO TURNIEJU ŻAKÓW

• autor: atomeks3, 2016-09-12 22:14

W sobotę 10 września został rozegrany Turniej Piłkarski w Myślenicach na obiekcie Orła Myślenice – kategoria żak. Oprócz nas wzięli w nim udział dwie drużyny Orła Myślenice i Akademii piłkarskiej z Sieprawia. Niektórzy z naszych młodych piłkarzy po raz pierwszy uczestniczyli w takich rozgrywkach. Graliśmy dwoma drużynami, łącznie rozegraliśmy 4 spotkania i wszyscy mogli wykazać się swoimi piłkarskimi umiejętnościami, było dużo goli zdobytych i mniej straconych. Nie była prowadzona żadna klasyfikacja punktowa bo chodzi tutaj o dobrą zabawę. Po zawodnikach było widać zadowolenie i chęć gry, wszyscy po turnieju pytali kiedy następny. Dziękujemy gospodarzom za zorganizowanie tak udanego turnieju, a my trenujemy dalej bo 24 września czeka nas następny turniej tym razem na własnym podwórku.