PODSUMOWANIE SEZONU 2015/2016 TRAMPKARZY

• autor: atomeks3, 2016-07-11 18:04

20 czerwca 2016 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała swój ostatni mecz ligowy w sezonie 2015/2016. Teraz przyszedł czas na jego podsumowanie.

W naszym Podokręgu Myślenice mamy dwie ligi trampkarzy. Nasza drużyna rywalizuje w tej lepszej. W tym sezonie rozegraliśmy 24 spotkania - zanotowaliśmy 14 zwycięstw, 2 remisy oraz ponieśliśmy 8 porażek. W klasyfikacji końcowej znaleźliśmy się na bardzo dobrym czwartym miejscu w tabeli.

W naszym składzie w przewadze byli chłopcy z rocznika 2002, którzy w przyszłym sezonie w dalszym ciągu pozostaną w tej kategorii wiekowej. Chłopców z rocznika 2001 było mniej, ale trzeba powiedzieć, że też dołożyli dużą "cegiełkę dobrego" we wszystkich naszych spotkaniach. Całą tą grupę wspomagało czterech Młodzików z rocznika 2003. Fakt ten na pewno zaowocuje w przyszłym sezonie, gdzie cele będą zdecydowanie wyższe.

Przez cały sezon wszyscy zawodnicy z tej grupy solidnie trenowali, było wiele chęci i zaangażowania. Dobrze było z tą grupą pracować. Jeżeli podejście wszystkich naszych graczy się nie zmieni, to można przypuszczać, że jeszcze wiele dobrego przed nami.

Za grę w Trampkarzach dziękuję Pawłowi Cholewie, Mateuszowi Spórna, Mateuszowi Karpierzowi, Adrianowi Słowiakowi i Łukaszowi Kluska.  Nie żegnamy się na długo, bo wszystko na to wskazuje, że potrenujemy razem w Juniorach.

Skład Trampkarzy w sezonie 2015/2016: 2001 - Spórna Mateusz, Cholewa Paweł, Karpierz Mateusz, Kluska  Łukasz, Słowiak Adrian,  2002 - Wójcik Jakub, Żernowski Piotr, Matlak Mateusz,, Leksander Krzysiek, Wójcik Tomek, Wójcik Bartek, Kurek Jakub 2003 - Mucha Patryk, Michalak Damian, Wójcik Dawid, Karpierz Paweł