NIEDZIELA 12.06.2016-ORLIKI DEICHMANN FINAŁY

• autor: atomeks3, 2016-06-10 06:23

W niedzielę 12.06.2016 nasze dwie drużyny Orlików (Serbia oraz Czarnogóra) wezmą udział w kolejnym wyjeździe na turniej Deichmanna. Jest to ostatni wyjazd na ten turniej i są to finały, które rozgrywane są systemem pucharowym. Drużyny są rozstawione na podstawie swych wyników, które uzyskiwały w grupach. Drużyna Czarnogóry zagra swój pierwszy mecz dużo wcześniej niż drużyna Serbii , dlatego też drużyny jadą tego dnia osobno. (nie chcemy trzymać zarówno jednych jak i drugich tyle godzin na "nic nie robieniu"). Drużyna Czarnogóry jest niżej rozstawiona i musi zagrać swój mecz dużo wcześniej niż drużyna Serbii.

CZARNOGÓRAZbiórka o godz. 6.45 przy boisku sportowym w Tenczynie oraz o godz 6.50 przy szkole podstawowej w Lubniu.  Powrót (będzie wiadomość sms).

Czarnogóra: Paś Jakub, Bańczak Kamil, Żernowski Paweł, Klimas Bartłomiej, Blecharczyk Krystian, Kaleta Gabriel, Czarnota Klaudiusz, Górka Bartłomiej, Duda Wiktor, Rekucki Bartłomiej

SREBIA - Zbiórka o godz. 9.30 przy boisku sportowym w Tenczynie oraz o godz 9.35 przy szkole podstawowej w Lubniu. Powrót (będzie wiadomość sms).

Jeżeli ktoś z wymienionych osób nie może być w tym dniu na meczu, ma obowiązek powiadomić o tym fakcie trenera grupy.

Serbia: Mucha Kacper, Mikołaj Chlebda, Ksawery Druzgała, Andrzej Flaga, Jakub Janczy, Adam Miętka, Grzegorz Moskała, Karol Szczepaniec, Samuel Leśniak, Filipiec Kamil

Prosimy o 100% obecność - jest to ostatni turniej i  niezależnie od wyniku, każdy z zawodników dostanie pamiątkowy dyplom oraz medal. PROSIMY TEŻ O ZABRANIE JAKIEGOKOLWIEK DOKUMENTU ZE ZDJĘCIEM.