ŻAKI ZAGRAŁY W MYŚLENICACH

• autor: atomeks3, 2016-06-06 13:15

W niedzielę 05.06.2016 nasze dwie drużyny Żaków zostały zaproszone do Myślenic na spotkania towarzyskie z drużynami Orła Myślenice. Graliśmy aż trzy 25 minutowe połowy i pomimo upału chłopcy wykazali się wspaniałymi umiejętnościami piłkarskimi. Oprócz szczęścia pokazaliśmy też niezły charakter, było dużo podań, goli i komunikacji, a nasi bramkarze wykazali się wieloma wspaniałymi interwencjami. Po chłopcach było widać zadowolenie i chęć gry. Podsumowując, to spotkanie było kolejnym doświadczeniem w szlifowaniu swoich umiejętności piłkarskich. Pokazało naszym piłkarzom, że nie tylko gole są ważne, ale też zawziętość i praca w zespole. Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie i liczymy, że takie mecze towarzyskie będą zdarzały się nam częściej.