SOBOTA 28.05.2016 - ŻAKI TURNIEJ DEICHMANNA KRAKÓW

• autor: atomeks3, 2016-05-27 10:50

W sobotę 28.05.2016 nasze dwie drużyny Żaków (Walia oraz Węgry) wezmą udział w kolejnym wyjeździe na turniej Deichmanna. Zbiórka o godz. 17.00 przy boisku sportowym w Tenczynie oraz o godz 17.05 przy szkole podstawowej w Lubniu. Powrót około godz. 21.00 (będzie wiadomość sms).

Jeżeli ktoś z wymienionych osób nie może być w tym dniu na meczu, ma obowiązek powiadomić o tym fakcie trenera grupy.

Walia: Spórna Norbert, Rataj Dawid, Druzgała Bartłomiej, Jarosz Mateusz, Leksander Darek, Jamrozik Radek, Niżnik Igor, Swałtek Kacper, Pustelnik Kamil

Węgry: Niżnik Filip, Polaniak Sebastian, Rapacz Piotr, Rypel Bartłomiej, Drobot Daniel, Warzecha Patryk, Niżnik Jakub, Kobroń Eryk, Czopek Bartłomiej.

UWAGA - OSOBY, KTÓRE ZAGRAJĄ W TURNIEJU TOPÓR TENCZYN SKRZAT CUP oraz TURNIEJU DEICHMANNA w KRAKOWIE - ZABIERAJĄ ZE SOBĄ DWA KOMPLETY STROJÓW (pomarańczowe i czerwone na turniej Deichmanna), PICIE ORAZ JEDZENIE - BO TO BĘDZIE DŁUGI I INTENSYWNY DZIEŃ.