IV M-CE W POWIATOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH

• autor: atomeks3, 2016-05-17 11:51

We wtorek 17 maja 2015 nasza drużyna chłopców ze szkoły podstawowej wzięła udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej. Zawody odbyły się w Myślenicach. Na miejscu stawiło się sześć najlepszych drużyn, które zdobyły mistrzostwo swych gmin: Myślenice, Dobczyce, Wiśniowa, Krzczonów, Raciechowice, Tenczyn. Drużyny rozlosowano do dwóch grup. Nasz zespół zmierzył się z drużynami z Dobczyc oraz Krzczonowa. W pierwszym meczu pokonaliśmy Dobczyce w stosunku 1:0. W drugim spotkaniu musieliśmy uznać wyższość drużyny z Krzczonowa - przegraliśmy 1:2. Dało nam to miejsce drugie w grupie i prawo gry o miejsce trzecie w całym turnieju. W meczu o brąz przyszło nam zmierzyć się z Myślenicami. Przegraliśmy ten pojedynek 1:2. Mieliśmy swoje szanse ale bardzo dobrze tego dnia był dysponowany bramkarz naszych przeciwników. Dzięki chłopaki za walkę oraz zaangażowanie.